Kainuun Keskussairaalassa Kajaanissa on tehty ensimmäinen kädensiirto -erään tunnetun kajaanilaisen demarin käsi siirrettiin hänen omaan taskuunsa! Nyt on menossa tarkkailujakso, että pysyykö se siellä.
Kainuun Keskussairaalassa tehtiin ensimmäinen kädensiirto!
7
353
Vastaukset
- Anonyymi
Se olisi pitänyt sitoa kiinni muuten se siirtyy takaisin jonkun toisen taskuun - on niin tottunut elämään toisten siivellä.
- Anonyymi
Tein äsken elimen siirron. Lahkeesta toiseen.
- Anonyymi
Herramiehellä aina vasemmassa lahkeessa, ja jos tarpeeksi iso lahkeen vaihtamiseen täytyy housut laskea puolitankoon.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Herramiehellä aina vasemmassa lahkeessa, ja jos tarpeeksi iso lahkeen vaihtamiseen täytyy housut laskea puolitankoon.
Herrasmiehellä on aina alushousun takasauma hieman ruosteessa.
- Anonyymi
Eikö ne siirtäny muutaman ministerin käden köyhän taskuun.
- Anonyymi
Persuthan tätä köyhän taskulla olemista kannattaa tälläkin hetkellä
- Anonyymi
Ei yllä paska-demareitten käsi minun taskuun, kun teen hommat pimeänä.
Tähän on täytynyt mennä, kulut kasvaa sitä vauhtia ettei verollisella rahalla enään pärjää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403067- 802831
- 1862444
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?362165- 191483
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?231403Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411396- 101274
- 131269
- 221241