Fico tukee Venäjän hyökkäyssotaa

Hyökkäyssodan kannattaj Euroopassa,,orpani ei ole yksin
3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Merkillistä, miten tuon Ficon ja Trumpin ampujat olivat niin surkeita.

Äänestä
  • Yllättävän nopiaa Fico Toipui vaikka monta reikää tuli. Ja hyvät lääkärit Slovakiassa.

    Mun Whirlpool -pesukone on made in Slovakia (2006).

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Yllättävän nopiaa Fico Toipui vaikka monta reikää tuli. Ja hyvät lääkärit Slovakiassa.

    Mun Whirlpool -pesukone on made in Slovakia (2006).

    Euroopassa myytävät Kiat on myös valmistettu Slovakiassa, valitettavasti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyökkäyssodan kannattaj Euroopassa,,orpani ei ole yksin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu