25 000 Syyrialaista palannut

Turkista Syyriaan, suomessa oleilijat, nyt kimpsut ja kampsut kasaan, on aika palata Syyriaan. Sompuille sama juttu.

moi moi
5184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä lähtee

Äänestä

Saksa on kusessa jos 5727 töissä olevaa syyrialaista lääkäriä palaa Syyriaan !

Äänestä
  • Ja Suomi on kusessa jos Somput lähtee, kulttuuri kuolee.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ja Suomi on kusessa jos Somput lähtee, kulttuuri kuolee.

    Somput Ukrainaan miinanpolkijoiksi niin on niistäkin jotain hyötyä.

    Äänestä

Ei ne lähde Ruotsistakaan mihinkään, kun sielläkin on ilmainen elätys loppuelämäksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Turkista Syyriaan, suomessa oleilijat, nyt kimpsut ja kampsut kasaan, on aika palata Syyriaan. Sompuille sama juttu.

moi moi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu