vieläköhän tämä täti on henkisä joka mersullaan saatana roikku takapuskurissa, kerran vilautin jarruvaloja niin jo oli hytti täynnä käsiä, toisella kerralla polkasin tallan lattiaan niin 180 alko mersu häipyyn kaukasuuteen. Kyytiin en menisi ton kahjon pirssiin.
Vastaukset 6
- Anonyymi
Kuhmalahden suunnalla on.
- Anonyymi
eilen illalla taksi ajeli takavalot pimeenä ilmeisesti kaistavahdin avulla kun seilas reunasta reunaan, ajoin toista kaistaa rinnalle niin karvakäsihän siinä luuri korvalla jutteli kotimaahansa koska kädet kävi kuin orkesterin johtajalla. Turvallista matkaa t. taksiliitto.
- Anonyymi
olen istunut kys naisen autossa matkalla baariin ja nousuhumalan rohkaisemana kerroin että kiihoitun xxxxl naisten alastomista vartaloista niin tiuskaisi samantien että jos jatkan niin lennän pihalle autosta. loppumatka menikin sitten hiljaisuuden vallitessa ja maksaessani kyytiä hän pyysi anteeksi tiukkaa suhtautumistaan puheisiini. annoin anteeksi ja sain pusun poskelleni jota en unohda koskaan.
- Anonyymi
Siis hän on upea ihminen.
- Anonyymi
Ikää vaan on aika reilusti
- Anonyymi
olet väärässä henkilössä, tämä oli n 30v
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411897Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101290- 991031
- 102908
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88904- 66751
- 33642
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13518- 78501