Mielenkiintoista WTC-kuvaa

http://plaguepuppy.net/public_html/video archive/ne-spire.htm

Millähän toikin höyrystyi olemattomiin?
1406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...jollain sellaisella höyrystimellä, jonka olemassa olosta ei vielä kukaan tiedä, mutta jonka täytyy olla olemassa? :)

Olishan siinä varmaan mennyt koko 11.9-salaliitto-operaatio ihan vituralleen, jos nuo viimeiset keskirungon roippeet olisivat jääneet pystyyn? :)
Pakkohan ne oli siis "höyrystää" pois päiviltä :)

TV:stä katsottuna tuokin näyttää huomattavasti vähemmän mystiseltä. Kun nuo viimeiset roippeet tempautuvat sortuman mukana alas, niin niiden päällä ollut luultavimmin mineraalivillan pöly jää leijumaan ilmaan.
Että semmoinen "höyrystyminen".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

http://plaguepuppy.net/public_html/video archive/ne-spire.htm

Millähän toikin höyrystyi olemattomiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu