Olkoon vuosi 2025 parempi ateismin taistelussa teismiä vastaan.
Aivan aluksi pyydän ylläpitoa ottamaan kannan tekoälystä. Saako sitä käyttää vai kielletäänkö sen käyttö jos kielletään täytyy se merkitä sääntöihin.
Suurta pahennusta herättäneet VarmaTiedon kertomukset. Saarna ateisteille sekä kuolinvuode tarinat olivat kaikki tekoälyn tekemiä. VarmaTieto vain antoi tarinoiden aiheen ja pyysi tekoälyä kirjoittamaan tarina. Aika hyviä niistä tuli. Eiks niin ?
Jos tekoälyn käyttö kielletään on melkein mahdotonta tekstistä nähdä onko siinä käytetty tekoälyä. Viisas käyttäjä kuten VarmaTieto tietenkin jättää alusta ja lopusta tekoälyn vakiohöpinät pois.
VarmaTieto
VarmaTieto toivottaa Hyvää Uutta Vuotta
10
168
Vastaukset
- Anonyymi
tekoäly trollaa
- Anonyymi
Niin trollaa ateisti myös, hupinsa kullakin!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin trollaa ateisti myös, hupinsa kullakin!
en minä trollaa , vaan sanon totuuden ja uskovia harmittaa
"Aivan aluksi pyydän ylläpitoa ottamaan kannan tekoälystä. Saako sitä käyttää vai kielletäänkö sen käyttö jos kielletään täytyy se merkitä sääntöihin."
Saat toki jatkaa tekoälyn käyttöä. Siitä ei ole mitään vaaraa ateisteille. Tekoälykään ei saa sinun vastaustesi älykkyyttä ateistien tasolle eikä kenelläkään ateistilla ole vaara, että sekoittavat tekoälypaskasi ihmisen tuotoksiin.
Hyvää uutta vuotta 2025. Toivottavasti löydät parannuksen tuohon sairauteesi. Olemme huolissamme siitä, että väijyt palstalla 24/7.
t: Ylläpidon pojat.- Anonyymi
Kiitos jatkan tekoälyn käyttöä.
Olen 80 vuotias vanhus minulla on runsaasti aikaa surfailla netissä. - Anonyymi
friendly-atheist kärsii otsalohkodementiaa mutta kirjoittaa monilla nikeillä edelleen.
- Anonyymi
Ateistisuus osoittaa, kuinka tyhmäksi ihminen päästänyt itsensä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos jatkan tekoälyn käyttöä.
Olen 80 vuotias vanhus minulla on runsaasti aikaa surfailla netissä.Surffaile, mutta älä arvostele kristittyjä heidän tosi uskon takia!
Valvoja hämeestä! - Anonyymi
Saahan täällä palstalla olla 24/7 jos ei riko sääntöjä.
Minulla on työhuoneessani pieni tietokonekeskus. Useita läppäreitä Windows ja Linux käyttöjärjestelmillä. Monet niistä ovat työhuoneeni sivupöydällä nettiyhteys kaikilla päällä. Muutaman kerran päivässä vilkaisen onko avoimia kysymyksiä. Vastailen niihin jotka katson kiinnostaviksi.
Kuinka siellä ylläpidon tytöt suhtautuvat minuun olenhan umpihetero pidän enemmän tytöistä.
Päätän raporttini tähän. Vastaan uusiin kysymyksiin jos sellaisia löytyy.
VarmaTieto - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Surffaile, mutta älä arvostele kristittyjä heidän tosi uskon takia!
Valvoja hämeestä!Näin on.
Valvoja Lapista!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot
Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent742725Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks1782659Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?
Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär761909En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis1071512Kuka tekee näitä aloituksia
jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa281445Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina1891213viikonloppu lähestyy
ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu12930Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa62925Ei rakennuslupaa
Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?83861- 106803