VarmaTieto toivottaa Hyvää Uutta Vuotta

Anonyymi-ap

Olkoon vuosi 2025 parempi ateismin taistelussa teismiä vastaan.

Aivan aluksi pyydän ylläpitoa ottamaan kannan tekoälystä. Saako sitä käyttää vai kielletäänkö sen käyttö jos kielletään täytyy se merkitä sääntöihin.

Suurta pahennusta herättäneet VarmaTiedon kertomukset. Saarna ateisteille sekä kuolinvuode tarinat olivat kaikki tekoälyn tekemiä. VarmaTieto vain antoi tarinoiden aiheen ja pyysi tekoälyä kirjoittamaan tarina. Aika hyviä niistä tuli. Eiks niin ?

Jos tekoälyn käyttö kielletään on melkein mahdotonta tekstistä nähdä onko siinä käytetty tekoälyä. Viisas käyttäjä kuten VarmaTieto tietenkin jättää alusta ja lopusta tekoälyn vakiohöpinät pois.

VarmaTieto

10

121

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      tekoäly trollaa

      • Anonyymi

        Niin trollaa ateisti myös, hupinsa kullakin!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin trollaa ateisti myös, hupinsa kullakin!

        en minä trollaa , vaan sanon totuuden ja uskovia harmittaa


    • "Aivan aluksi pyydän ylläpitoa ottamaan kannan tekoälystä. Saako sitä käyttää vai kielletäänkö sen käyttö jos kielletään täytyy se merkitä sääntöihin."

      Saat toki jatkaa tekoälyn käyttöä. Siitä ei ole mitään vaaraa ateisteille. Tekoälykään ei saa sinun vastaustesi älykkyyttä ateistien tasolle eikä kenelläkään ateistilla ole vaara, että sekoittavat tekoälypaskasi ihmisen tuotoksiin.

      Hyvää uutta vuotta 2025. Toivottavasti löydät parannuksen tuohon sairauteesi. Olemme huolissamme siitä, että väijyt palstalla 24/7.

      t: Ylläpidon pojat.

      • Anonyymi

        Kiitos jatkan tekoälyn käyttöä.

        Olen 80 vuotias vanhus minulla on runsaasti aikaa surfailla netissä.


      • Anonyymi

        friendly-atheist kärsii otsalohkodementiaa mutta kirjoittaa monilla nikeillä edelleen.


      • Anonyymi

        Ateistisuus osoittaa, kuinka tyhmäksi ihminen päästänyt itsensä!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiitos jatkan tekoälyn käyttöä.

        Olen 80 vuotias vanhus minulla on runsaasti aikaa surfailla netissä.

        Surffaile, mutta älä arvostele kristittyjä heidän tosi uskon takia!
        Valvoja hämeestä!


      • Anonyymi

        Saahan täällä palstalla olla 24/7 jos ei riko sääntöjä.

        Minulla on työhuoneessani pieni tietokonekeskus. Useita läppäreitä Windows ja Linux käyttöjärjestelmillä. Monet niistä ovat työhuoneeni sivupöydällä nettiyhteys kaikilla päällä. Muutaman kerran päivässä vilkaisen onko avoimia kysymyksiä. Vastailen niihin jotka katson kiinnostaviksi.

        Kuinka siellä ylläpidon tytöt suhtautuvat minuun olenhan umpihetero pidän enemmän tytöistä.

        Päätän raporttini tähän. Vastaan uusiin kysymyksiin jos sellaisia löytyy.

        VarmaTieto


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Surffaile, mutta älä arvostele kristittyjä heidän tosi uskon takia!
        Valvoja hämeestä!

        Näin on.
        Valvoja Lapista!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      101
      1600
    2. 210
      1477
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      990
    4. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      969
    5. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      53
      770
    6. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      49
      745
    7. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      36
      695
    8. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      5
      692
    9. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      54
      692
    10. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      40
      686
    Aihe