Hyvää alkanutta vuotta 2025 asiakkaille!
Meille asiakkaamme ovat tärkeintä. Tämän johdosta panostamme vielä enemmän palvelevan henkilökuntamme jatkuvaan koulutukseen sekä työssä viihtymiseen.
Tulemme myös investoimaan voimakkaasti yhtiömme kalustoon ja varsinkin edustusautoihin.
Järjestämme myös useita asiakastilaisuuksia jossa asiakkaat pääsevät tapaamaan kuljettajia sekä tutustumaan jatkuvasti kasvavaan laivueeseemme.
Kiitos ja hyvää vuotta 2025!
Jakotaksi
Hyvää alkanutta vuotta 2025 asiakkaille
11
474
Vastaukset
- Anonyymi
Menestystarina vaan saa jatkoa. Osaavan johdon ansiota?
- Anonyymi
Kyllä, paras johtoryhmä.
- Anonyymi
Millainen on tarjoilu asiakastilaisuuksissa? Saako mustaa makkaraa?
- Anonyymi
Saako juurta jaksaen varteen otettavaa naista?
- Anonyymi
Ei saa. Jakotaksin tilaisuudessa tarjoillaan aina Ramin tekemiä sillivoileipiä ja taksikiljua.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei saa. Jakotaksin tilaisuudessa tarjoillaan aina Ramin tekemiä sillivoileipiä ja taksikiljua.
Parasta tarjoilua. Arvostan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Parasta tarjoilua. Arvostan.
Aina ollut hyvät Jakotaksin tilaisuudessa.
- Anonyymi
Tulimme juuri Kirstinmäestä takasin Jakomäkeen . Todella palveleva ja avulias kuljettaja. Nimi oli Kaide ja autokin oli upea Datsun Cherry. Saimme matkanaikana hyvän keskustelun aikaan ja tämä loistava kuljettaja soitti vielä lempimusiikkiamme kasetilta matkan aikana Roadstar mankastaan. Kikkaa on kiva kuunnella. Kyllä tämä Jakotaksi on vaan ihan ykkönen.
- Anonyymi
Kyllä vain Jakotaksi pystyy tähän. Ilmankos on menestyjä yritys.
- Anonyymi
Kiitos samoin
- Anonyymi
Jakotaksi on mamujen ja haisevan Kaiden firma. puhumattakaan Ritusta joka ei pese hampaitaan ja juo jakotaksin paskakiljua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1564362Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville714089Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.123264Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1292888- 1832587
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa391727Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka581494- 671485
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1141183IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih181165