Järjetön on persu eikä siitä parane

Järjetöntä sekoilua tuo persujen touhu!
7128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vaikee sitä on huomata demari-kanojen sähellyksen jälkeen.

Äänestä
  • Persuissa ei naisia suvaita eikä katsota hyvällä!

    Äänestä

Ei ole järjetöntä ! Ihan hyvin menee Aatun oppien mukaan .

Äänestä
  • Eikös se Saksan Aatu just ollut järjetön?

    Äänestä

Tulossa on Persuputinland .

Äänestä

Hulluja nuo persut --- vanha sanonta.

Äänestä

Sanokaas mihin työtön vassari tarvitsee aivoja?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Järjetöntä sekoilua tuo persujen touhu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu