Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Minkälainen dildo

Kertokaapa minkälainen on hyvä dildo. Pitäisi avovaimolle ostaa lahjaksi. Kiitos.
56897
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oma kultani pitää pehmeistä, mieluiten jellysilikonista valmistetuista dildoista. Olikohan se meidän jötikkä joku realone jelly ja joku 8 tuumanen. Tuolla oli laajat valikoimat just niitä sauvoja http://www.toyheaven.fi

Äänestä

Mitäa sille mitää dilloi ostat, pyydä naapurin vanhaa setää antaan sille ihan oikeena miehistä kyrpää, että saa välillä kunnolla tyydytystä, kun susta ei oo siihen. Taidat nimittäin olla surkee naimaan, kun sille akalle yrität hankkii dilloin korvikkeeks, kun et itte pysty sitä tyydyttää pienellä pililläs.

Äänestä
  • Voi teitä neljän seinän sisällä asuvia hikisiä runkkareita kun luulette, että pystytte kaikkeen. Menehän soittelemaan sitä naapurisi ovikelloa.

    Äänestä

Mun mielestä paras sauva on Lrounonsynin malli no. 4332. Se on 41 cm pitkä ja halkaisija 17 cm.

Äänestä

Ehdottomasti paras dildo on sellainen kova muovinen, jossa moottori sijaitsee sauvan kärjessä. Jelly-sauva tuottaa ainakin itselläni liikaa kitkaa ja alkaa hankaamaan ikävästi. Ja todella tärkeää on mulle myös se moottorin sijainti..sillä pääsee sitten mahdollisesti myös g-pisteeseen käsiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karvajuuri kirjoitti:

Kertokaapa minkälainen on hyvä dildo. Pitäisi avovaimolle ostaa lahjaksi. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu