Ranska ja Saksa ja iSIS samaa maata..

476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ISIS tuhoaa omat kaverit Ranskan ja Saksan ja Euroopan. IK13luku 12luku.

Äänestä

Syyrian uusi hallinto ei ole mikään Isis, vaan on taistellut sitä vastaan.

Äänestä
  • S johtajalla on kiva isis parta silti.

    Äänestä

Syyrian uusi hallinto aloitti toimensa uudistamalla kouluopetuksen. Kirjat uudistetaan enemmän muslimihenkisiksi.
Naisten oikeuksia kavennetaan. Kyllä tästä ISIS taas virkoaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://demokraatti.fi/ranskan-ja-saksan-ulkoministerit-tapasivat-syyrian-uuden-johtajan - maamaa saata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu