Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

lenkkisauna

Tänään klo 18 pääsee jälleen taloyhtiön saunaan tutun naapurinmiehen kanssa, runkkailemaan ja ja hyväilemään, pussaileen rauhassa tunnin ajan, 69 asento saunassa, spermat molemmille suihin, ja sitten suihkuun saippuoimaan.Aivan mahtavaa että kesällä löytyi tällainen vanhempi naapurin mies jonka kanssa puuhailla. Onko muilla käynyt samanlainen onnenpotku, tai haaveiletko samasta 🙂
71122
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikö siellä lenkkisaunassa käy ketään muita kun te kaksi 🤔

Äänestä

Melko rohkeata jos joku muu tulee lenkkin jälkeen saunomaan..tietysti kiihottaa kiinni jääminen lisää jännitystä...

1Äänestä

Naapurin leski isäntä pyysi saunakaveriksi vuorolleen kun ei oikein yksin viihdy. Muutama kerta meni ihan vain saunoessa kunnes yhtenä kertana kysyi haittaako et hänellä seisoo. Komeasti todella paksu sojotti enkä voinut olla kehumatta. Kysyi sitten millainen minulla. Hieroin kovaksi selvästi pienemmän kullini jolloin isäntä sanoi tuohan mahtuisi hyvin sisään. Naureskelin sille ja annoin asian olla. Viikon päästä taas saunaan isännän kanssa. Kun saimme saunottua isäntä heitti kortsun minulle ja sanoi käytä jos haluat samalla kävi kontalleen. Laitoin kortsun ja panin voimalla. Viikon päästä sain sitä paksua... M52v

Äänestä

Nää on parhautta 😎

Äänestä

Siellä istutaan lauteilla ja vertaillaan palleja ja vedetään käteen.

Äänestä

meidän lenkkisaunassa käy yleensä kolme miestä, eri ikäisiä, n.17v. teinipoika, keski-ikäinen, n. 45v mies ja vanhempi n.70v. mies minun lisäkseni. Onneksi eivät tule juurikaan yhtäaikaa, saan ihailla heidän komeita kyrpiään. Varsinkin nuorimmalla on aika tuhtina se kookas kalu, toisella miehellä on paksu myös, muttei niin pitkä. Yllättävää, että vanhimmalla on kalu useasti ihan puolikovana ja hän pesee sitä tosi rohkeasti. On nuorellakin miehellä joskus paisunut kun on saippuoinut sitä kunnolla. Nautin kovasti näiden miesten avoimesta seurasta. Joskus tekisi mieli rohkaistua ja antaa oma kyrpäkin kasvaa ja tietäisi, josko joku heistä haluaisikin vaikkapa suuseksiä.

Äänestä

Ei lenkkisaunaa mutta käyn rivitalo naapurini kanssa saunassa pari kertaa viikossa. Hän on 75 vuotias leski ja minä 62. Käymme kyllä aina saunassa mutta päädymme aina sänkyyn. Molemminpuolin panoa ja muuta nautiskelua.
Vaimoni kanssa loppui seksi jo aikoa sitten mutta sitten löysin tämän kaverin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tänään klo 18 pääsee jälleen taloyhtiön saunaan tutun naapurinmiehen kanssa, runkkailemaan ja ja hyväilemään, pussaileen rauhassa tunnin ajan, 69 asento saunassa, spermat molemmille suihin, ja sitten suihkuun saippuoimaan.Aivan mahtavaa että kesällä löytyi tällainen vanhempi naapurin mies jonka kanssa puuhailla. Onko muilla käynyt samanlainen onnenpotku, tai haaveiletko samasta 🙂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu