TEILLÄ DEMARIT EI OLE VARAA HUUDELLA TÄSTÄ NYKY HALLIYUSTA, SE SÄÄSTÄÄ EDELLISEN HALLITUKSEN TAKIA!! KANTAKAA S............TANA VASTUUNNE ENSIN JA HUUTAKAA SITTEN VASTA!!!!!!!!!!!! MAKSAKAA VELKANNE VERONMAKSAJILLE!!!!!!!! JO S........TANA KUN EI MENE TALIPÄILLE PERILLE ASTI. SINULLA NATSI-ANTTI EI OLE VARAA HUUDELLA YHTIKÄS MITÄÄN!!!!!!!!!!!
Juu, että silleen
Anonyymi-ap
483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Oikein . Eliitillä on mennyt huonosti niin köyhiltä otetaan säästöt .
Orpo oppositiossa vaati vielä enemmän rahaa yrityksille korona ja energia tukina .
Niin no vasurit kun ajoi kaiken alas. Koko uusimaa eristettiin ja sanna sanoi " nyt ei ole oikea aika mennä mökille" , Idiotismin tuhatvuotinen sösiälismi. Inhottaa koko rääsyläisten joukko. Ei järkeä yhtään.
Ota se capslok pois päältä. Täällä ei kuulu huutaa . Niin ja sitten itse asiaan. Julistat liturgiaa, joka on muilta kuultua, eikä pidä ollenkaan paikkaansa. Tietämättömyys on yleinen vika ihmisillä. Joku sanoo jotain ja sen jälkeen sitä pidetään totuutena, tarkistamatta itse ollenkaan.