Selvästi rasistinen tuote, valmistus lopettava jo valmistetut ongemajäte laitokselle.
Valkosuklaa?
7
371
Vastaukset
- Anonyymi
Huono provo.
- Anonyymi
Ei provo ensinkään. Löydetään rasismia pienemmistäkin.
- Anonyymi
Voiko musta syöda valkosuklaata. Tai mustaa makkaraa lakukin on mustaa vai muuttuvatko pikimustaksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei provo ensinkään. Löydetään rasismia pienemmistäkin.
Hörhöt löytävät varmasti. Järkevät tajuavat sitten, että rasismi on syrjintään etnisen taustan ja rodun perusteella. Jos asiaan ei liity rotu tai etninen tausta, niin kyseinen syrjintä ei ole rasismia, vaan muunlaista syrjintää. Rasismi ja syrjintä eivät ole synonyymejä toisilleen.
- Anonyymi
Suurin osa suklaista on ruskeaa. Voi että.....
- Anonyymi
Ja jos ei sitä ole, ruskeaa siitä on ajan myötä tulossa.
- Anonyymi
hyvää 🙂
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2022133
- 1341178
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa22824- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34741ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 9532