Tosi tv ja tosi tv.

Anonyymi-ap

Kyllä on iljettävä ja nolo "Sinkut paljaana" tosi tv mainos. Hyi olkoon. Nimenä saisi olla pikemminkin " Kinkut paljaana" . Tällaisia ohjelmia nuoret katsovat, saavat hyvän mallin elämälleen.

4

239

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Teleisiosta ja Ylestäkin on tullut kummajaisten esittelypaikka. Normaaleista, omaa ulkonäköä tärkeämmistä asioista kiinnostuneista nuorista kertovia ohjelmia ei kai kukaan katsoisi?

    • Anonyymi

      Ei ole hyvä esimerkki myöskään tämä uusi ja hehkutettu Lymin Queen of... en kirjoita kirosanoja. Joka kolmas sana siinä v ja sellaista.
      Ei vakuuta Lymin osaaminen, jos dialogin köyhyyttä mittailee.

    • Anonyymi

      Tuon SAATANAN lesboilun on loputtava!minä en PERKELE katso niitä bimboja minuutin neljännestäkään!YLE on siivottava kaikesta tuosta saastasta kokonaan ja heidät jotka siellä sitä Sinkut Paljaana-ohjelmaa lähettävät on potkittava pellolle armotta/kysymättä.Nimetkää yksikin sellainen katsoja joka sitä ohjelmaa seuraa niin eipä niitä taida montaa olla niin ÄRSYTTÄVÄN lljettävä sekä luotaantyöntävä se on, tai voihan siellä joku katsella ja vetää samalla käteen eli hitsata hanskaan seksin puutteessaan.

    • Anonyymi

      Nuoret ovat nykyisin ihan pornoiluun taipuvaisia tolloja. Ja ressukat luulevat keksineensä pyörän uudelleen. Onlyfans-staroja, yöks. Miksi valtakunnan media ajaa tällaista mallia? Onko johto pervoiluun taipuvaa sorttia?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      87
      3492
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      4
      1654
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      5
      1432
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      26
      1256
    5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      49
      888
    6. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      862
    7. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      35
      842
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      800
    9. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      764
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      757
    Aihe