Onneksi meillä on vara miehiä

Anonyymi-ap

Vaikka yksi sai negatiivista palautetta niin puolue joukossamme on vara miehinä myös Voranen ja aina on mahdollista jopa kutsua Hakkarainen tuki henkilöksemme Puolue Neuvosto Liiton kokoukseen.

6

411

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei puolue ole yhdestä miehestä kiinni.

    • Anonyymi

      Odotan puoluekokousta. Toivottavasti televisioidaan. Parasta viihdettä.

    • Anonyymi

      Joko pian lomat laiskoolta loppuun niin tulis taas kyselytunti,Riikan ,Rantasen ja Satoset posket punaasena,muttakuedellinenhallitus

    • Anonyymi

      Miksi punottaisi, mennään samoilla metodeilla, kun edellinen akkahallitus, että vastataan ihan mitä sattuu, pääasia, että vastaukseen käytetty aika saadaa kulumaan tyhjään lätinään, ja Mestari voi vain todeta, että" seuraava kysymys" ja taas sama paska toistetaan uudelleen ja uudelleen.

      • Anonyymi

        Edellisessä hallituksessa oli sentään enemmän tasoa. Siitä Juusosta oikein tyhmyys loistaa ulospäin. Muistuttaa jotenkin tätä ilimajokista edustajaa.


    • Anonyymi

      Puolueneuvostoliiton kokouksessa tulee nimetä vara miehille myös vara miehet ja välttää huuli punan määrää tuossa puolue johtajien yhteis kokouksessa.
      Terv. Puole aktiivi jäsen poliitikko

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1359
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      738
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      659
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      49
      650
    5. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      81
      639
    6. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    7. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    8. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      50
      573
    9. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      568
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      192
      553
    Aihe