Onko muita kenellä on jouduttu poistamaan esinahka? Itsellä tuli kireä esinahka 42 v iässä ja esinahka jouduttiin poistamaan leikkauksella.
No jäljelle jäi säälittävän kokoinen muna. Ohut ja pieni. Eikä enää seisokkaan kun löysänä. Noin 6 cm pienempi kuin ennen ja paljon ohuempi.
Tästä ei varotettu etukäteen!! Onko muille käynyt samoin?
Esinahan leikkaus. Jäi pieni muna
2
428
Vastaukset
- Anonyymi
Joo mutta tällä mennään ja hurmataan!
Transneitoja sedälle Heinolassa?
Anonyymi-ap
2025-01-14
Tässä on vapaa, asiallinen, rehellinen, luotettava, rauhallinen setä.
Olen huomioon ottava, kiihkeä, huumorintajuinen, ystävällinen.
Tykkään seksistä ja muista mukavista asioista.
Minulla on harrastuksia ja osaan käyttäytyä hyvin.
Olen 171 cm pitkä ja painoa on 68 kiloa ja ikää on
UUSI
NO ompas todella rauhallinen ja varsin "asiallinen trolli" täällä taas tyrkyllä, kuinka ollakaan tänäänkin!
Mutta miten ja kuka on mitannut trollin ns. luotettavuuden... ja miten se "vapaus" määritellään ja mikä arvo se on tämän haku ilmoittelun kannalta?
Vapaa siis seksuaalisiin tekoihin lasten ja nuorten kanssa vielä ja toistaiseksi - vai miten?
VIELÄ VAPAA TROLLAAMAAN JA VAPAA HAUKKUMAAN 'USKOLLISIA' SEURAAJIAAN -MIEHIÄ, POIKIA JNE. ? KOSKA MUUT EI TÄTÄ SEURAA EIKÄ MYÖSKÄÄN HUOMIOI TAI KRITISOI!
TROLLI ON NÄIN VAPAA ESIINTYMÄÄN TYTTÖLAPSINA 8-15-V. KEHUEN ITTEÄÄN MITEN MUKA NÄMÄ LAPSET HALUAA JA NAUTTII JA KEHUU HEINOLAN TROLLIN R.K.n SEKSITAITOJA JA KOHTUUTONTA PIPPELIÄÄN TEININ PILLUSSA!
Hullu ukkokänä on edelleen vapaana!?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2772885Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka472280Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3471987- 1131717
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1051644Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121365- 661307
- 681243
- 551179
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771161