Mistä johtuu takatuliilmiö

Koulun hakevaraston palo aiheutui takatuli ilmiöstä.

Onko näitä samanlaisia lämpölaitoksia paljonkin vielä käytössä jossa sama voi tapahtua?. Johtuuko huollon tarpeesta vai mistä johtuu kun sellainen ilmiö aiheuttaa palon.
2357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo...koko Vesilahti kohta tulessa :)

Äänestä
  • Liekkivaaran wpk heittää pensaa pesään, jos ei syty

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koulun hakevaraston palo aiheutui takatuli ilmiöstä.

Onko näitä samanlaisia lämpölaitoksia paljonkin vielä käytössä jossa sama voi tapahtua?. Johtuuko huollon tarpeesta vai mistä johtuu kun sellainen ilmiö aiheuttaa palon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu