Amerikan maastopaloista

Millaisia valheita venäjän propaganda on näistä maastopaloista vääntänyt? Täällä kun näitä äänitorvia työkseen päivystää.

2

244

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ne käy nyt keskustan palstalla !

    • Anonyymi

      Sieltä vain saatiin suihkussa käymistä vähennettyä ja Losissa oli alettu käymään liikaa suihkussa. USA:n bakteeritutkijat olivat tehneet radikaaleja muutoksia.

      Keuhkosairaaloissa pyritään rajoittamaan potilaiden suihkussa käymistä, koska astmaatikoille se on täysin normaali tapa että astmasuihke täytyy ottaa aina hiusten pesun jälkeen. Hiuksia ei myöskään leikata keuhkosairaaloissa, mutta astmaatikot leikkaavat niitä itse saksilla. Koska se on niin helppoa.

      Keuhkosairaaloissa olevien astmaatikkojen astma saattaa vaatia kokonaan uudentasoista hoitoa, jos pitkät hiukset leikataan lyhyiksi. Astmaatikoilla aina kannattaisi olla mahdollisimman pitkät ja likaiset hiukset ja fiksuimmat astmaatikot pystyvät ottamaan hatkat, kun jättää hiukset pesemättä.

      Keuhkosairaaloissa on ongelmapotilaita, jotka eivät pysty enää kotiutumaan ja he vastustavat todella paljon hatkojen ottamista. Osa potilaista vastustaa yli kaiken sitä, että potilastoveri pystyy kotiutumaan. Kun itse ei enää siihen pysty. Voi vaikka olla kalju.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      135
      1935
    2. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      233
      914
    3. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      149
      900
    4. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      78
      853
    5. 64
      831
    6. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      36
      812
    7. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      96
      757
    8. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      47
      747
    9. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      65
      671
    10. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      571
    Aihe