❗❗❗Jouduin tänään kuuntelemaan Easy hits-radiokanavaa koko päivän, ja siellä soitetaan 92,4-prosenttisesti vain NAISTEN LAULAMIA, HITAITA JA VAIN ENGLANNINKIELISIÄ BALLADEJA! Laulut kertovat naisten voimaantumisesta, miesten jättämisestä ja tyttöjen bailaamisesta. Voiko Suomessa kuka tahansa perustaa oman propagandaradiokanavan? Jos haluaisin perustaa Radio Hitlerin, jona soittaa miehekästä musiikkia kuten saksalaisia marssilauluja, skinien punkkia, Rammsteinia ja suomalaisia kiihkoisänmaallisia lauluja, saisiko sellaisen perustaa? HÄH?!?
Voinko perustaa Radio Hitlerin?
Anonyymi-ap
13169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Vai persu radion haluat perustaa.
Eipä ollut kyse persuista! Jos feministeillä on oma radio, miksei uusnatseilla? AP.
Mitä AP tarkoittaa? AloittajaPoju vai?
AP = Arjalainen Paremmuus. AP.
Tätä en tiennytkään.
Nyt tiedät. AP.
Eikööös persuil muka oo sitä kanavaa .
Notta eipä ollut kyse persuista! Jos feministeillä on oma radio, miksei uusnatseilla? AP.
Natsikanava kyllä tarttis olla.
Aloittajan toive olisi syytä täyttää, Youtubesta on poistettu Mistreat-bändin mainio Silmien välliin. En tiedä, mikä siinä on niin paljon misogyynisempää, rasistisempaa, fasistisempaa ja natsistisempaa kuin alkuperäisemmissä versioissa, jotka on jätetty sinne lasten katsottavaksi.
Kas kas! Tarkastin asian, ja niinpä onkin. Muiden versioina kyllä löytyy.
https://youtube.com/playlist?list=PLTwZvc3gStF-r6QWzr942lZHJ0YcTRZaj
Ota tämä:
https://youtube.com/watch?v=JP8Vt2rIYZ0
Miksi jouduit kuuntelemaan? Minä en koskaan kuuntele mitään mistä en pidä, koska laitteissani on nappuloita joilla voi vaihtaa kanavaa, tai sulkea koko toosan. Eikö sinun laitteissasi ole?