Kiinnostunut sinusta.
Mistä tiedät, että hän on kiinnostunut?
Anonyymi-ap
492719
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 49
Vanhimmat
Hieroo itseään satula tuoliinsa aina kun nähdään.
Yäk
(%) ja hörönaurut päälle 😂
😂😂😂
Joo. Himokkaat naiset ei paljoa häpeile.😁
Yäk
Voin kuvitella jostain
varmaksi en mistään
Kyllä se katsoo niin rakastaen
Tottakai haluan
Esiäidit kertoivat unessa että hei sinä jälkipolvemme, se mies on sielusi puolikas, kyllä juuri se pitkä ja komea hyvällä varustuksella 🤤
Suurinpiirtein noihan se meni 🥰
Teoista sen kans tietää ♥️
Älä sinä sekaannu tähän rakkaustarinaan vaikka kateellisuus syö hauetkin rannasta.
Älä usko esiäitejäs. Ihan perus kikkeli on.😆
Juju onkin siinä missä se on kiinni! Älä uhmaa esiäitejä tai langettavat sinulle vieläkin raastavamman ikävän 👌
Kaikki kunnia esiäideille.
Atta boy ❤️
Juu on kaksoisliekkini.
No sepäs on hyvä uutinen kultsi. Ihan normi riittää mul.
Mukava kuulla. ☺️
Hymyilee aina kun näkee mut, on ystävällinen ja kohtelias. Esimerkiksi riensi heti auttamaan kerran, kun pudotin kaikki tavarat. Teki puolestani yhden epämiellyttävän jutun, se on varma merkki. Lisäksi on kyydinnyt moneen paikkaan ja kerrankin haettiin yksi hyllykkö yhdessä. Kehuu aina ulkonäköä ja monesti vaatteitakin, on sanonut viehättäväksi ja vaikka mitä muuta.
Toi on varma tapaus. Kohta voi ostaa kihlat.
Varmasti mennään siihen suuntaan.
Noniin, kuulostaa ihastuneelta. Tosin itse teen tuota kyllä ihan jokaiselle🤔
Suomes ei hyväksytä kaksois naintia!
Saa sitä kihloihin mennä. Antaa niiden olla.Ovat ansainneet pskat toisensa.
Aikansa kutakin.
En tiedä mistään. Palstaharhaa kaikki.
Luotan tunteeseen kun joskus harvoin näemme. Luotan myös älykkäisiin tunnisteisiin. 🙂
Telepatiaa ja toivoa ja tarkkanäköisyyttä. Eihän halu voi olla yksipuolista? Ei kun en tiedäkään.
Ei kenestäkään voi olla mitään mieltä ennen kuin tutustuu paremmin. Ja haluan tutustua vain suunnilleen saman ikäisiin kuin itse olen. Seksikään ei ole pakollista, muunlainen läheisyys on tärkeämpää.
Ei ole kiinnostunut ei kukaan ole enää kenestäkään kiinnostus täysi turhaan ajan haaskausta usko veli.
Telepatia toimii.
Tiedämpä vain lienee minun asiani
Sijoittaa itsensä niin ettei voi kulkea huomaamatta ohi mutta ei katso enää kohti ettei olisi liian innokas.
Venytteli kerran työtuolissa siihen malliin, että toivoi minun nauttivan näkymästä.
😂😂
Näen sen hänen ilmeistään ja eleistään. Ja silmistä näkee kaiken, kun katsoo läheltä.
Annoin miehelle rakkaudenlientä, siitä tiedän.
Eli pillimehua
Lonkeroa
Luulen miehen menettäneen mielenkiinnon. Ahdistaa välillä nähdä, kun tulee hyljätty olo. Jopa miettinyt paikan vaihtoa, mutta ne muut ihmiset on kuitenkin tulleet siellä ystäväksi ja harrastus on hyvin tärkeä osa tällä hetkellä.
No ei auta kuin jatkaa eteenpäin.
Miten sinulla voi tulla hyljätty olo, kun hylkäsit minut? 🤔😳😮
Kuka haluaisi olla vaarallisessa kunnossa narsistisen ihmisen vuokralla
En minä ollut se hylkääjä.
Koska hän on älykäs....
Luulin olevani...
Miten äly tähän liittyy?
En tiedä, onko hän kiinnostunut, mutta hän on hermostunut ja se näkyy hänen kehonkielessään. Joko hän on kiinnostunut tai sitten huomannut minun kiinnostukseni.
En mistään ja se se ongelma onkin. Ei tule viestiä, ei minkäänlaista lähestymistä. Jos itse lähestyn tai viestittelen, se tuntuu lähinnä reagoinnilta. Ehkä kiinnostusta ei ole ainakaan tarpeeksi.