Jyrkkäkoskelakkaan ei toimittu oikein..

Anonyymi-ap

Jyrkkäkosken sopimus menee uusiksi Kaupunginhallituksen mukaan.Kuka näitä amatööri virheitä tekee eikä näille näy että ne vähenis.Onko oikeesti todella meillä näin heikkoa osaamista virkamiehillä,hallintojohtajalla? Varmaan ei leirintä alueelta ensi kesänä saa rahalla ees limonadipulloa,jos virkamiesvastuulle myynti jää...😁😆😅🤣😂

11

543

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Pappa voi tarkastella omaan tekstiä ja tehdä jotain omille AMATÖÖRI VIRHEILLE.

    • Anonyymi

      Papan ymmärrys ei riitä alkua pidemmälle. Mikään sopimus ei mene uusiksi, sopimuksen purkaminen joudutaan käsittelemään uusiksi. Sama ketku käräjöi kaupungin kanssa Hirsikunnaksen asioista ja Lentäjän Majan vuokrasopimuksesta. Kaupunki voitti käräjät. Pappa on tämmöisen ketkujen suuri fani ja haluaa veronmaksajille lisää kuluja.

      • Anonyymi

        Pappa on enempi per sees tä kuin Pa s ka.


    • Anonyymi

      Kaikki synnit annettu anteeksi papalle..ammen.

      • Anonyymi

        Epätoivoista on papan elämä, "ammen" on jossain ja muutenkin hoitohenkilökunta kovilla!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Epätoivoista on papan elämä, "ammen" on jossain ja muutenkin hoitohenkilökunta kovilla!

        Siitä hyvä kun pappa on kuitenkin olalletaputtelijoitten porukkaa, niin saa kahdesti päivässä virheensä anteeksi.. ammen..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siitä hyvä kun pappa on kuitenkin olalletaputtelijoitten porukkaa, niin saa kahdesti päivässä virheensä anteeksi.. ammen..

        Parempihan on saada taputuksia olalle, kuin jonnekin muualle!


    • Anonyymi

      No kepuhan se näitä lisämaksuja kokoajan ryssii meille maksettavaksi,johan sen sokea Helikin on nähnyt.

    • Anonyymi

      Ihmisistä, kuten pappa tulee meille rehellisesti veroja maksaville koko ajan lisää kuluja. Miten Jääliin muutto etenee?

    • Anonyymi

      niin pappako se sen jyrkkäkosken homman tyri?
      Ompa olematon mies kun puuttuu kaupungin asioihin

      • Anonyymi

        Tämä pappahan on juuri näitä päättäjiä, koitetaan vaan sotkea aina tilannetta.
        Taputamme aina pappaa olalle ja kaikki mokat on siluvei ja eikun uutta putkeen.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      591
      1448
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      43
      797
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      471
      689
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      6
      576
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      35
      533
    6. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      40
      525
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      28
      504
    8. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      490
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      152
      448
    10. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      22
      442
    Aihe