Suomiketju keväälle 2025

Anonyymi-ap

Tässä ketjussa käsitellään juonia sitä tahtiin, mitä Suomessa esitetään. Brittiketjun paljastukset ei kuulu tänne.


Eli nyt tänään Jacob sitten kärähti, jäi kiinni pussailussa Victorian kanssa.

Itse en oikein pidä siitä, että Jacob on tuollainen oksettava puupökkelö nollakarismalla, silti jörnii läpi melkein kaikki kylän naiset.

6

555

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eikö saa enää kesällä 2025 kirjoittaa tähän ketjuun?

      • Anonyymi

        Totta kai saa. :-) Mutta ketju on aloitettu nyt kevätkaudella. :-) Kai sait kiinni siitä, mitä ajattelin, noin suunnilleen.


    • Anonyymi

      Saako kirjoittaa jo nyt talvella?

    • Anonyymi

      Jacob on inhottava koiranaama, aina puutteessa olevan näköinen ja suu rutturalla. En tiedä mihin perustuu suosio naisten keskuudessa. Etenkin kun jätkä on ihan täysi idiootti. En tiedä minkälaisia lapsia saisi toisen idiootin eli Victorian kanssa.

      • Anonyymi

        No mutta..... nehän vain näyttelee.

        Emmerdalessa on usein sellaisia kamalia kohtauksia, että joudun muistuttamaan itseäni siitä, että nehän vain näyttelee. Kamera- ja äänitysihmiset on siinä vieressä.

        Kun MCKenzie puhui jäähyväiset pienelle pojalleen, meinasin alkaa itkemään. Olisi kyllä kauheeta, jos oikeassa elämässä kenelle tahansa kävisi noin!


      • Anonyymi

        samaa mieltä Jaakopista


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      111
      7569
    2. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      245
      7483
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      145
      5163
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      140
      4849
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      50
      4603
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      90
      4292
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      117
      4106
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      164
      1851
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1619
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      274
      1500
    Aihe