Tässä ketjussa käsitellään juonia sitä tahtiin, mitä Suomessa esitetään. Brittiketjun paljastukset ei kuulu tänne.
Eli nyt tänään Jacob sitten kärähti, jäi kiinni pussailussa Victorian kanssa.
Itse en oikein pidä siitä, että Jacob on tuollainen oksettava puupökkelö nollakarismalla, silti jörnii läpi melkein kaikki kylän naiset.
Suomiketju keväälle 2025
6
473
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö saa enää kesällä 2025 kirjoittaa tähän ketjuun?
- Anonyymi
Totta kai saa. :-) Mutta ketju on aloitettu nyt kevätkaudella. :-) Kai sait kiinni siitä, mitä ajattelin, noin suunnilleen.
- Anonyymi
Saako kirjoittaa jo nyt talvella?
- Anonyymi
Jacob on inhottava koiranaama, aina puutteessa olevan näköinen ja suu rutturalla. En tiedä mihin perustuu suosio naisten keskuudessa. Etenkin kun jätkä on ihan täysi idiootti. En tiedä minkälaisia lapsia saisi toisen idiootin eli Victorian kanssa.
- Anonyymi
No mutta..... nehän vain näyttelee.
Emmerdalessa on usein sellaisia kamalia kohtauksia, että joudun muistuttamaan itseäni siitä, että nehän vain näyttelee. Kamera- ja äänitysihmiset on siinä vieressä.
Kun MCKenzie puhui jäähyväiset pienelle pojalleen, meinasin alkaa itkemään. Olisi kyllä kauheeta, jos oikeassa elämässä kenelle tahansa kävisi noin! - Anonyymi
samaa mieltä Jaakopista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann3102433Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys161840Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel651773Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2201423- 971419
Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1861190Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1441033TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p201010Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v601003Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak170977