Selvästi näki, kun Elon Musk heilautti kättä. Kyllä niistä feikki silmälaseista on hyötyä.
Minja Koskela on selvännäkijä
Anonyymi-ap
19259
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ne onkin taikalasit.
Kuten kaikilla milla-magia klooneilla kuuluu olla. Lapset tykkää leikkiä erilaisilla supervoimilla varustetuilla leluilla.
Lähetin Minjalle emailin asiasta. Uskottavuus meni tai on mennyt aikaa sitten päättäjiin.
Niillä laseilla näkee natseja kaikkialla 😭😭😭😭
Minja ota lasit pois, näytät ihan pöllöltä ne päässä. Sulle sopis ponnari...
Niissä varmaan jotku natsivarottimet, alkaa huurtumaan kun natsi on liian lähellä. Huurussa yhtenään.
Minjalle sopis sellaset lasit, joissa on myös tekonenä kiinni.
Natsitervehdys se oli, paitsi jos persut näkivät sen sinimustien lasien läpi toisin.
Se käden heilsutus näytti, kuinka raketti lähtee kohti Marsia. Musk ei pitänyt kättä missään tervehdysasennossa, vaan ainoastaan heilautti kättä. Valokuvaan on tyhmiä varten helppo vangita se hetki kun käsi oli ylhäällä.
Natsi jäkitti asennossa pitkään.
Joku vassu hinaa tota klippiä edestakas ja pysäyttää sen still-kuvaksi juuri oikeaan kohtaan, että saa näyttämään sen mahdollisimman paljon tervehdykseltä.
On nää sairaita nää Minjan porukat. Vainoharhasia.
Se on aina mielenkiintoista, kuinka vassari kaiken tietää. Horoskoopitkin. Ja varmasti tietää, mitä minäkin ajattelin nyt syödä. Ja jos ei satu oikein, sanoo, että oikeasti ajattelit syödä sitä "ihan selvästi". Mutta tiedätkö, paljon on 7+4? Eikös Muskin pitäisi olla heidän suosiossaan, kun puolustelevat huumeiden käyttöäkin, vai sekin on hyväksyttyä vai omille, sitä parempaa.
Kuka siellä oli selvä?
Kyllä nyt on AOC:lläkin paljon selitettävää...
https://www.x.com/libsoftiktok/status/1881800472081891815
Natsitervehdys höpölöpö. Hänhän laittaa kätensä ensin sydämelle ja heilauttaa sen sitten yleisölleen. Sehän oli rakkauden osoitus yleisölle ja kiitos. Eihän käsi jäänyt ns. natsiasentoon, niinkuin natseilla on tapana, typerää syyttelyä.
Niin siis kuka toi on?
Entäs kohdassa min 13.47??
Harris, Clinton ja Obama?
https://www.youtube.com/watch?v=JZlvUm6KOFM
Ei kai nuokaan olleet natsitervehdyksiä? Vai?
USAn minja koskela.
Koko vasemmistopolitiikka on aina perustunut valheille. Tarhassa lapset vilkuttelevat hoitajille lähtiessään. Siitä vain vasurit nappaamaan valokuvia. Saatte varmaan otoksia, joissa näette lapsien käsiä natsitervehdyksessä. Kun on ilkeä mieli, niin näkee ilkeitä asioita kaikkialla, ja varsinkin siellä, missä niitä ei ole. Joko kansan silmät aukeavat näkemään näiden Afrikan Tähti puolueiden typeryyden?
Hyväksyykö vassut "juti-pumpun" vai onko sekin natsien tapa juhlia?
Miten hupsu-ukko voi olla? Koskelasta ei sen enempää tarvitse sanoa, ei hän ansaitse sitä.
amerikassakin ihmeteltiin