Bachelor Suomi -realityssä Joonas joutuu tiputtamaan kaksi naista. Ainakin toinen naisista on melkoinen yllätysnimi...
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/bachelor-suomi-yllatysnimi-tippuu-pois-tilittaa-jarkytyksesta-kyynelehtien-en-tieda?s24
Bachelor Suomi: Yllätysnimi tippuu pois - Tilittää järkytyksestä kyynelehtien: "En tiedä..."

10
2176
Vastaukset
- Anonyymi
Voiko typerämpää ohjelmaa olla.
- Anonyymi
Ei voi. TÄYSPASKA ohjelma!!!!!!!!!!!
- Anonyymi
Kyllä voi... Ja myös on...
Läskit vai onko se... sata kiloiset siskot... 🤢🤮
- Anonyymi
Miten ihminen tippuu? Neste tippuu.
- Anonyymi
Toi poika tekis oikein, kun ei valitsis ketään. Ei ole oikeaa kemiaa kenenkään kanssa.
- Anonyymi
Voisi jättää valitsematta! Sillä ei ole ketään sopivaa ollu jotenkin kun katsellu jaksoja!! Ja sit tällästä kissatappelua!!
- Anonyymi
Vivianna on tosi epäluotettava. Hänet olisin pudottanut ensimmäisenä ohjelmassa sanomiensa kommenttien perusteella. onko mukana edes oikeista syistä?
- Anonyymi
miksi nää saa rahoitusta..voi hitto...kenelle nää on tehty..en ymmärrä...huh...huh..
- Anonyymi
Tykkää selvästi tummaihoisista tytöistä.. Täytyy ihmetellä ton poikamiehen naismakua. Saa vielä lapsen kaupan päälle. Hänen ei pitäisi valita kumpaakaan . Mennä ulkomaille takaisin ja etsiä siellä fiksua ja kaunista naista. Mustasukkaisuus vain pahenee vuosien myötä. Sitäkö hän haluaa. Kysyi mamman mielipidettä. Mamma tietää. Taitaa olla aikuinen mamman poika.
- Anonyymi
Joonaksen ei pitäisi valita näistä mimmeistä ketään ainakaan vaimokseen. Eiköhän vapailta markkinoilta löytyisi sopivampi eukko.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke332306- 1231946
- 771601
- 1601232
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671217- 481053
- 611046
- 661028
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t30930Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62927