Ei luista mikään

Nyt ei kyllä pulkka luista ! Vähän heikkoa on suksilla ja luistimillakin. Tää on vissiin uusi normaali, toisaalta sähkölämmittäjälle tää on unelmatalvi. Ainahan joku voittaa ja joku häviää.
3361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuu L-Skogeniin nii rupee luistamaan ! Nyt on vaseliinit puoleen hintaan.

Äänestä
  • osku myy ylijäämä lubricate varastoaan TB-llä nyt ulosheittohinnoin.sekä 92oktaanista löpöä-

    Äänestä

nyt puhuu miesten mies !!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt ei kyllä pulkka luista ! Vähän heikkoa on suksilla ja luistimillakin. Tää on vissiin uusi normaali, toisaalta sähkölämmittäjälle tää on unelmatalvi. Ainahan joku voittaa ja joku häviää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu