Tosi ystävyyteen kanssani
Tosi ystävyyteen kanssani
Anonyymi-ap
25250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Mikäli haluat siinä yli 35 vuotias nainen minun kanssani seksisuhteeseen niin vastaa tähän sinulle sopivan mielikuvitus vastauspohjani ympärille hyviä vinkkejä itsestäsi ja paikasta missä olisit voinut mielikuvituksessasi olla ja mitä sinulla olisi mielikuvituksessasi ollut päälläsi.
Tämän jälkeen järjestät siten, että näet minua irl mahdollisimman pian.Pian tarkoittaa noin viikon aikana näkemistä.Ellei mahdollista niin sitten viestiä minulle irl Mahdollisimman pian.
Olen fiksu, mukava sympaattinen todellinen herrasmies.Olen kaikkea muuta kuin palstan trollit väittää.Ja olen itsestäni laittanut tänne vinkkejä mitkä vain minusta IRL kiinnostunut nainen voi tietää.
Olen lotettava, en hypi vieraissa, oikea helmi mies.
Vastauspohjani mitkä ovat puhdasta mielikuvitusta, tässä täytyy oikeasti tietää minut irl ja olla kiinnostunut minusta IRl vain silloin tähän vastaa mitenkään..Ja täytyy olla huumorintajuinen ja osata käyttää mielikuvitusta, ei elämä ole aina liian vakavaa.
Vastauspohjani mielikuvitusta käyttäen.
Vastaa jokaiseen vastauspohjaan mikä sinulle on ainakin mielikuvituksessssi tapahtunut
Muodokkaalla kauniilla naisella uimapuku, uimahallissa ohimennen näkemistä ja muutama sana juttelua tämän syksyn, talven aikana.
Täydellisellä muodokkaalla naisella uimapuku uimahallissa uimaaltaan reunalla juttelemista noin 13 vuotta sitten.
Muodokkaalla naisella talvinen ulkoiluasu ohimennen kaupassa näkemistä.
Naisella oma vastauspohjasi.
Upea reitisellä naisella lyhyet shortsit,mustat /ruskeat punaiset vastaa oikea väri ja paita kauan aikaa sitten kesällä minun tai naisen talo juttelua.
Naisella oma vastauspohjasi, niukkaa asua päällä
Naisella mekko, sukkahousut, ohimennen näkemistä, lähiaikoina.
Upea reitisellä naisella minihame, ja tiukka paita kesä muuta vuosi sitten rannalla juttelua
.Upea reitisellä naisella farkut ja paita takki ohimennen näkemistä.
Upealla naisella farkut ja musta/keltainen/punainen paita, kirjoita oikea paidan väri vastaukseesi paita, talvi muutama vuosi sitten minun tai naisen talo juttelua .
Muodokkaalla upealla naisella
Muodokkaalla upealla naisella mustat sukkahousut ja hame, paita,takki ohimennen näkemistä ja juttelua
Upealla naisella mustat tiukat housut ja paita, ohimennen näkemistä vuoden sisällä
Muodokkaalla upealla naisella musta juoksuasu ohimennen näkemistä muutamia vuosia sitten.
Muodokkaalla upealla naisella sukkahousut ja mekko hautausmaa juttelua muutama vuosi sitten kesällä.
Muodokkaalla naisella mustat pyöräily shortsit ja paita juttelua urheilukentän laidalla 7-8 vuotta sitten.
Upealla naisella farkut ja takki ohimennen näkemistä.
Ja ymmärrän sen ettei kenenkään ole pakko olla kiinnostunut minusta.
Ja en ghostaa ketään millään tavalla ikinä.
Tietenkin tiedän nämä asiat.
Olen oikeasti tosi mukava sympaattinen fiksu ja luotettava mies.
Tämän kommentin asiat mitä kirjoitin ovat täyttä totta..
Pyydän anteeksi jos olen jotain loukannut.
Se ei tarkoitukseni ole.
Haluan vain tosi ystävyyteen jonkun naisen kanssa, jos joku nainen minun kanssani sellaista haluaa.
En ketään tiettyä näillä aloituksillani hae. En koska kunnioitan kaikkia naisia niin paljon että ajattelen asian siten että naista täytyy minä kiinnostaa irl että tosi ystävyyteen kanssani alkaa ja vain sellaisen naisen kanssa tuohon tosi ystävyyteen kanssani alan.
Tosiaan anteeksi jos joku näistä loukkaantui..
En todellakaan ketään ghostaa millään tavalla, vaan haluan tosi ystävyyteen naisen kanssa, jos joku nainen noin haluaa.
Ja tietenkin tyydyn siihen jos kukaan ei vastaa.
En ole mikään paha mies, vaan ihan ok tyyppi..
En ole nimeäni täällä sanonut,koska vihjeeni aivan muuta.
Aloitus on auki huomiseen aamu kello 6
Mutta tulisiko kaikkien mainittujen vermeiden mennä kerralla päälle? Kuka tietää jos olisitkin vaikka sen arvoinen hehe
Et hypi vieraissa ja täältä haet seksiseuraa. Tosi uskottavaa 🤣
Juhalle puuhaa lauantaiks, ku saa päteä ja poistella viestejä 🤣 tuleeko hyvä olo 🤣 se on juhalle liikaa, että kova poika on valehtelemaan, mutta kyllähän sen juha jokainen täällä näkee omin silminkin...että turhaa näitä hermoissasi poistelet 🤣
Pohjois Pirkanmaa
Eli ikäänkuin Ylöjärvi, Hämeenkyrö sun muut areat? En sovi kyseiseen otokseen, nyyh t naine
En ole noin sanonut;)
Voit vastata pyytämälläni tavalla tähän
Kuten jos joku muukin nainen haluaa voi vastata tähän pyytämälläni tavalla
Aloitus on auki huomiseen aamu kello 8 asti sellaiselle joka vastaa tähän pyytämälläni tavalla
Joo
Ei oo täällä ystäviä, kokeile naapurista
Mene vajakki helvettiin trolllaamasta
Sun sanailu ei oikein stemmaa kohdilleen, sillä mies etsii yli 35- vuotiasta naista peräkammariinsa ja sinä jotain aivan muuta papukaijamerkkiä. Kuin olisit yksin ns katsomossa visiiri apaattisesti liehuen
Mene vajakki helvettiin trolllaamasta
Anteeksi, en tiennyt että tahdot olla hänen ystävänsä. Älä huoli, en seiso lempenne tiellä.
Luen vain hyvät aidot yli 100 sanan vastaukset
Up
Aloitus on ollut yli tunnin auki joten aloitus on kiinni
Kaikki henk koht asioideni puitteissa olevissa asioissa olevat asiat ovat vain tosi ystävälläni aina
Ei muuta kuin hyvästi
Heippa 👋 jospa tällä kertaa poistuisit vähän pidemmäksi aikaa, kuin 5 minuutiksi 🤣 (turha toivo)
Kerro sinä mies internetistä mieluummin, että millaista ystävyyttä ja tukea tarjoaisit onko kyse maataloustuesta vai mistä?
Joopa joo
Up