Kerran natsi. Aina natsi.

Antti Lindtman on kelvoton edustamaan Suomea kansainvälisesti.
18176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Se luuli että saa suurenmiehen olemuksen esittämällä sossupossua. Ei saa. Pitäisi olla järkeä ja jotain annettavaa. Vaan ei ole.
Koko sdp on mitattu ja kelvottomaksi havaittu. Pelkkiä maan pettureita kansan rahoilla hölmöileviä.

Äänestä

Persut epätoivoisia kun Antti ei liity aitonatseihin !

Äänestä
  • Persukortti pelattu SDP:n palstalla. Jollakulla on todellinen pakkomielle mitä tulee Suomen todelliseen työväenpuolueeseen!

    Äänestä

Persut on kaikki natseja.

Äänestä
  • Nyt olet erehtynyt. NatZimenneisyyden omaava Antti on SDP:n johtaja, ei PS:n.

    Äänestä

Persut on natseja.

Äänestä
  • Toistetaan: Sinäkin olet erehtynyt. NatZimenneisyyden omaava poliitikko tässä tapauksessa on SDP:n johtaja, ei PS:n. Erikoista miten olet moisessa erehtynyt?

    Äänestä

Persut on natseja.

Äänestä
  • Faijas on, kysy vaikka.

    Äänestä

Antti on kaksinkertainen paha!
PUNIKKINATSI!
Hänessä yhdistyy sosialistinen diktatuuri ja natsismi.

Äänestä

Adolf Lintman, meidän kuninkaamme.

Äänestä

Adolf Halla-aho .

Äänestä

Täällä ei ole natseja Saksassa oli todelliset natsit ne ajatteli kansan parasta meillä ne havittelee hillotolppaa Adolf laittoi sosialidemokraatit keskityisleirille kun eivät suostuneet yhteistyöhön sinne olisi menneet Persut ja kokkaritkin.

Äänestä

Adolf Halla

Äänestä
  • Antti "Adolf" Lindtman on tämän ketjun aiheena.

    Äänestä

Valehtelu kuuluu sosialistin toimenkuvaan. Kaikki se, mitä sdp.stä kuuluu, on epätotta. Se, mitä sanotaan persuksi, tarkoitetaan kaikkia muita kuin demareita. Antin mukaan todellinen demari nostaa oikean käden pystyyn puolueelle sopivassa kulmassa. HEIL SDP.

Äänestä

Johan ne saksalaiset historian natsitkin käyttivät lyhennettä SD.

Äänestä

Onko demari natsi vai kommunisti, siinäpä kysymys?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Antti Lindtman on kelvoton edustamaan Suomea kansainvälisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu