Henkivakuutus naisille

Anonyymi-ap

Ottakaa miehet eukolle henkivakuutus, eihän sitä koskaan tiedä vaikka piano tipahtaisi päälle tai mikä tahansa onnettomuus tapahtuisi, kuolee vaikka tulipalossa.

7

425

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      "Näin 60-vuotias vaimo sytytti tulipalon, joka maksoi aviomiehen hengen.
      Syyttäjän mukaan aviomies meni kodin yläkerran makuuhuoneeseen lepäämään, kun vaimo sytytti sytkärillä tulipalon yläkertaan vievän portaikon vieressä.
      – Tulipalon sytyttämispaikka on sijainnut talon yläkerran ainoan luontaisen poistumistien varrella, katsoo syyttäjä.

      Palo levisi yläkerran porrastasanteelle saakka. Syyttäjän mukaan aviomies oli havahtunut paloon ja yrittänyt myös sammuttaa sitä. Hän hengitti myrkyllisiä palokaasuja ja kuoli kaasujen aiheuttamaan myrkytykseen."
      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e7b00ad4-5b79-428b-a5c1-0d0c34b02d96

      Naiaet ovat erikoistuneet elävältä polttamisiin, näitä on ollut paljon, suuri osa jäänyt selvittämättä.

      Yksi tyrkkäsi miehen portailta ja jätti kuolemaan, toinen jätti ulos kuolemaan, laittoi oven lukkon ja kulki itse ikkunasta. Naisten raakuudella ei ole mitään rajoja kun haluavat rahat.

    • Anonyymi

      Eipä aloittajan naisettomana kannata tuollaisia murehtia.

      • Anonyymi

        Ei TARVITSE murehtia, koska oma henki kullan kallis ja siksi en ota ikinä rahanahnetta moraalitonta femakkoa saman katon alle, enkä hankkisi lapsia mitkä joutuisi kärsimään.

        Usein femakoille riittää leskeneläkekin murhan syyksi, puhumattakaan jos on iso perintö tiedossa. USA:ssa akat murhaa todella paljon miehiä henkivakuutusten takia ja usein ehtivät murhata monta ennen kuin jäävät kiinni, pahimmillaan murhaavat lapsetkin.

        Älkää miehet ainakaan itsellenne ottako henkivakuutusta jos hengestänne välitätte! Hyvin osui jälleen kerran kun femakko poistatti :)


      • Anonyymi

        Vaahtopieru vapautuu


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaahtopieru vapautuu

        Römpsäpieruissa voi olla monenväristä vaahtoa!


      • Anonyymi

        Jäi sanomatta, että olen alkanut valistamaan nuorempia miehiä, että kantakaa ne siemenet Tallinnaan tai jos rahat riittää niin Riikaan. Ja kotimaassa tarkkana, ettei siemenet eksy ihmishirviöiden mätiin kohtuihin. Siellä luonnevioilla on tapana jalostua.

        Selviää halvemmalla ja pienemmällä mielipahalla.


    • Anonyymi

      Taas kuoli mies viikon sisällä häistä, olikohan kuinka iso henkivakuutus.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5404
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3390
    Aihe