Syy omituisuuteeni ja siihen miksi

En seurustele enkä ole koskaan seurustellut on pieni penis. Siinä on se salaisuuteni jos minua joku miettii että miksi olen sellainen kuin olen.
26392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

No.ku se ei seiso.ku mulle. Testattu on. Siinä on sellainen vika...

Äänestä

Juuh, mullakin vaan 17cm. Telkussa niil on paljon pitemmät. Ei auta ku kärsiä. 😭

Äänestä
  • Sama, korkeintaan verhonraosta uskaltaa sitä vilauttaa😔

    Äänestä

  • 17cm on jo todella hyvä mitta

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    17cm on jo todella hyvä mitta

    Kiitos sinulle.

    Äänestä

  • Aika pieni...

    Äänestä

Ainakin olet vähän sairas kun naisena esiinnyt täällä etkä jätä rauhaan vaikka ei kiinnosta yhtään

Äänestä
  • Katkera nainen selvästi!

    Äänestä

  • Transu selvästi tuuleen huutelee pitkin päivää.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Katkera nainen selvästi!

    Jos sä tahdot niin

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Transu selvästi tuuleen huutelee pitkin päivää.

    Hedelmällisempää saat etsiä

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Katkera nainen selvästi!

    Kenelle sinä käytännössä esität täällä näitä väitteitä esim tätä aloitusta koskien? Käy mielessä, ettei kukaan jaksa kuunnella siellä tosielämän puolella kun pitää täällä jurnuttaa jatkuvasti. Olenko oikeassa, että sinuun on väsytty?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Katkera nainen selvästi!

    Alustamassa keskusteluita kikkeleistä vai? On tainnut mennä koulutus hukkaan sinun osalta

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Kenelle sinä käytännössä esität täällä näitä väitteitä esim tätä aloitusta koskien? Käy mielessä, ettei kukaan jaksa kuunnella siellä tosielämän puolella kun pitää täällä jurnuttaa jatkuvasti. Olenko oikeassa, että sinuun on väsytty?

    Tuliko mieleen, että toi ap on sen naisen maalittaja ja vainoaja?

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Tuliko mieleen, että toi ap on sen naisen maalittaja ja vainoaja?

    Höpö, höpö. Nainen se on.

    Äänestä

Minulla on 18cm esteettisesti kaunis paksu k*lli. En sitä häpeile yhtään vaan päin vastoin. En ole vielä pilannut sitä käyttämällä sitä naisten hiivaisissa onkaloissa.

Äänestä
  • Tuskin sä naisia kaipaatkaan

    Äänestä

  • Onko tummanruskea?

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Onko tummanruskea?

    Normaali, vaalea, ihonvärinen.

    Äänestä

Puutteessa olevien lätinää

Äänestä

Vähän sama mulla, on vaan keskikokonen nysä ja niin monelta naiselta saanu haukut ettei enää jaksa. Ainoo joka ei oo haukkunu niin sitä ei muuten vaa kiinnosta kun on aina uus tekosyy

Äänestä

Ei syy penikseessäsi ole vaan yhteiskunnan ihmisille tuputtamissa vääristyneissä arvoissa. Ne vie ja vietävät vikisee. Kuules,jos ei joku sinua peniksesi koon vuoksi huoli ,niin eipä sinua ansaitsekkaan. Toivottavasti arvotat myös naiset sen mukaan että saa olla sellainen kuin on. Kaikkea hyvää sinulle. Älä lyttää muiden mielipiteillä itseäsi. Peniksen/rintojen koko ei ihmisyyttä määritä.se ei ole anararikaasta vaan ylänarikasta,mikä määrittää.🤷‍♀️

Äänestä

Niitä on monenkokoisia ja näköisiä kuten naisillakin värkkejä..
Ei tarvitse olla pamppua, riippuu miten käytät sitä. Kannattaa yhden ja saman kanssa kehittää suhdetta jolloin estot vähentyy ja aina enemmän nautitte toistenne seurasta jolloin tulet kokeilevammaksi asentojen ja kaiken suhteen mikä tuo teille molemmille parhaan nautinnon.
Toki kokemus yleensä auttaa, mutta lähinnä ettei tule vääristynyttä kuvaa seksistä koska harvoin eri/vaihtuvien kumppaneiden kanssa pääsee sellaiseen tunne tilaan kuin suhteessa luotettavan ja vakituisen henkilön kanssa

Äänestä
  • Täyttä sontaa terv toinen pienimunanen, niin monet haukut ja selän takana juoruilut asiasta kokeneena voin sanoo että tollaseen naiseen en oo törmänny. Nysämiehet niinkun minä voi saada ainoastaan naisen jolle seksi ei ole merkittävä asia elämässä

    Äänestä

Pieni munaisella pitää olla notkea lanne.

Äänestä

Ei sulla muita avuja ole, kuin mulkku.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En seurustele enkä ole koskaan seurustellut on pieni penis. Siinä on se salaisuuteni jos minua joku miettii että miksi olen sellainen kuin olen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu