Voi usein pitää myös itsetyydytyksenä, koska moni saa orgasmeja satulaa vasten stimulaatiosta.
Ratsastusta hepan kanssa
4
818
Vastaukset
- Anonyymi
Tallilla joku venkoilija muokkasi vanhaan satulaan muotoillun sauvan kiinni. Ensin moni naureskeli sille, mutta muutaman kerran satula onkin ollut naisväen käytössä. Laittavat sauvan päälle kondomin ja antavat mennä. Kummasti silloin ei olekaan ratsastushousuja jalassa vaan hameet.
No pysyvät paremmin satulassa. Ei ole putoamisvaaraa. Liekö tekee höpöä. - Anonyymi
Juuri tuo yksi syy miksi tytöt ja naiset harrastaa ratsastusta, olen kuullut eräältä naiselta että sen takia käy noilla tunneilla.
- Anonyymi
Ei tuo tosiaankaan ole mikään yleinen syy harrastaa ratsastusta. Huh huh….
- Anonyymi
Paska puhetta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu2037379Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1303320Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161964"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?611932Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p621879- 191829
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am841817Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61685Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 781494