Ei jumalauta.
Ettekö työ vieläkään osaa ajaa niillä vehkeillä. Vittu paniikissa pumpataan kaasua ja jarrua vuoron perään 😂😂😂.
Kuka vittu teidät on edes opettanu ajamaan.
Yks hinaaja linkuttelee hopeisella 150 heppasella farkku bemarillaan ja luulee olevansa joku ken block, eikä saa edes autoasn linkkuun märällä asfaltilla 😂😂😂 eiku pitää taivaalta sataa kaikki mahdolliset liukuaineet tielle että saa 2 litran kutos koneisen jatkeensa toisen takarenkaan lyömään tyhjää..
Yks vetää pippeli kovana jollain 1.5 litrasella ladan romullaan ja varmaan kuvaa pikku likoille tikitokkii hurjia linkutus videoita 😂😂😂😂
Opetelkaa ajamaan.
Mun kädetön mummokin ajaa paremmin autolla kuin työ.
Onneks kohta tulee kesä niin voitte taas paukutella kylillä kun tehot ei riitä enää linkutteluun kuivalla asfaltilla
Vajakit takavetoisillaan
19
574
Vastaukset
- Anonyymi
Hyö, työ, myö, männään, tulloo ja määää🤣😅😂 savolainen...
- Anonyymi
Siinä ladassa on pekitety 168hv, tuu kokeilee, jos et uskoo.
- Anonyymi
Mahtuuko ladaan 168 hunsvottia penkille istumaan?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mahtuuko ladaan 168 hunsvottia penkille istumaan?
"hv"=horsePower, muunna kilowateiksi tuo.
- Anonyymi
Millä itse ajat, onko kateus viemässä pullat uunista. ," männööö vuoa paskoo lapioimaan."
- Anonyymi
Mulla on tämmönen vani jossa tehoa enemmän kuin kahdessa putkiviritteisessä ladassa yhteensä 💪
Tehoa on niin paljon että tyhjäkäynnilläkin ykkönen päällä renkaat lyö tyhjää - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla on tämmönen vani jossa tehoa enemmän kuin kahdessa putkiviritteisessä ladassa yhteensä 💪
Tehoa on niin paljon että tyhjäkäynnilläkin ykkönen päällä renkaat lyö tyhjäämielenköyhät ne elvistelee autoillaan tai yleensäkin omaisuudellaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla on tämmönen vani jossa tehoa enemmän kuin kahdessa putkiviritteisessä ladassa yhteensä 💪
Tehoa on niin paljon että tyhjäkäynnilläkin ykkönen päällä renkaat lyö tyhjäävani on takavetoinen 🤣🤣
- Anonyymi
Sinä taas et osaa kirjoittaa🤭
- Anonyymi
mittee säää urputat..tullooko hyö käämään.
- Anonyymi
meillä muilla on elämä, sinulla näköjään ei🤣🤣
- Anonyymi
Pkrl..Mersu jossa on ne karmeat teipit.
- Anonyymi
Ei kortin voi noin viedä, sen päättää oikeus et sinä🤣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kortin voi noin viedä, sen päättää oikeus et sinä🤣
ajokorttia ei viedä kovin heppoisista syistä ja sinä et siitä päätä, autolla sitä ajetaan ei kortilla.
- Anonyymi
Minä kävin amiksen jo silloin, kun sinä taputtelit hiekkakakkuja hiekkalaatikolla äitis kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kortin voi noin viedä, sen päättää oikeus et sinä🤣
Taskusta löytyy merkki jolla vakavaa piittaamattomuutta osoittavan ja liikenneturvallisuuden vaarantajalta voi sen ajo-oikeuden viedä.Näihin ns.lintauksiin tullaan Äänekoskella puuttumaan entistä tiukemmin.Toki teidän kannattaa jatkaa sitä hommaa niin saatte korttinne kuivumaan.
- Anonyymi
Kuulostaa siltä, että projisoitu omaa kädettömyyttä muiden haukkumiseen. Ei kannata, kaikki oppii, kyllä sinäkin. Rauhassa vaan ja muista että ne on egoistaan heiveröisiä jotka mieltään pahoittaa.
- Anonyymi
miksi pahoittaa mieltään, jos on tuollainen viisas kuin sinäkin, osaa jopa muutaman sivistyssananki😂, lisää vain nettiä selaileen löydät aina jotai uutta, samalla saatat oppia jotain.
- Anonyymi
Jos noita lehtikuvia katselee ja osaa laskea 1+1=2 , tulee mieleen, kuka se vajakki oikein on tai ketkä?
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk762595Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna911616Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll721381Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.641375- 1291285
- 1451173
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1571164Jos siis saamme
Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j901069Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur761058- 701048