Kirjoitin aloituksen, joka katosi melkein saman tien kuin pieru Saharaan.
Onkos palstalla jotain tekeillä?
11
390
Vastaukset
- Anonyymi
Vartiotornimainosvaltuutettukyttä toimii.
- Anonyymi
JT ei puutu mihinkään poistoihin koska Raamatussa ei käsketä niin tehdä, me vaan kartamme!
- Anonyymi
Aloitus oli tuo valheen vai totuuden henki, mutta se putkahti jonkin ajan kuluttua näkyville. Laitoin kyllä palautelomakkeen kautta kysymyksen siitä, mutta en tiedä ovatko ehtineet sitä edes lukea.
- Anonyymi
Netti pätkii.... Ateistien palstalla sen pitäisi pätkiä 24.59 h
Siinä varmasti käsiteltiin Peräilma-asioita vähättelevään tai jopa tuomitsevaan sävyyn. Ota opiksesi, kuten kuninkatar Horofeelia totesi Kärsämäellä v. 607 : "Oppe nyt wanha, ia noori. joilla ombi Sydhen toori, iotca taidhat Peräilman päästelyn."
- Anonyymi
Samoin?
Taitaa olla fasistisensuuri asialla?
Muut ei saa sanoa eikä aivopestä ihmisiä kuin vain ja ainoastaan fasistit.
Kommentti toisensa jälkeen katoaa kuin pieru saharaan.- Anonyymi
Puhukaa JT silloin ne ei katoa!
Niitä löytyy Raamatusta! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puhukaa JT silloin ne ei katoa!
Niitä löytyy Raamatusta!Perällänne iloista JT peräilmaa kaduilla kaiken maailmallisille puhukaa.
- Anonyymi
Tekoäly tarttuu kuulemma esim. artikkelikopioihin helpommin kuin ihminen, saattaa myös tulla virhetulkintoja.
- Anonyymi
On, kaikki tyrkyttää lahkooppia, paitsi ei muutamat JT
- Anonyymi
Enääkö muutama? Ollaan kyllä huomattu, että JT:n määrä on vähentynyt Suomessa yli 20.000:sta johonkin 18.000:een, että oikein muutamaan, niin se on yllätys.
Niin sitä lahkojen käy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713498
Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m851516Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251259- 1581222
Pitääkö penkeillä hypätä Martina?
Eivätkö puistonpenkit ole istumista varten.Ei niitä kannata liata hyppäämällä koskaa likaantuvat eikä siellä kukaan niit192978- 35971
Erika Vikman diskattiin, tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek https://www.rumba.fi/uut16953Kuinka kauan
Olet ollut kaivattuusi ihastunut/rakastunut? Tajusitko tunteesi heti, vai syventyivätkö ne hitaasti?57832Maikkarin tentti: Orpo jälleen rauhallinen ja erittäin hyvä, myös Purra oli hyvä
Lindtman ja Kaikkonen oli kohtalaisia, sen sijaan punavihreät Koskela ja Virta olivat taas heikkoja. Ja vastustavat jalk91788- 62745