Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehen fantasiat?

Onko miehillä fantasioita ja millaisia? Olisi mielenkiintoista tietää.
Kertokaa kuvitteletteko toisesta naisesta kenties toisesta miehesta naisenne kanssa vaiko ryhmästä jne. Kiihotutteko tällaisista ajatuksista?
11085
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Uskon vakaasti että kaikilla on seksi fantasioita.
Niitä on varmasti useita jokaisella.
Siis niin monta fantasiaa kuin on ihmistäkin x5 .
Fantasiat on hyviä, jos ne ei hallitse arkeasi.
Jos vain kelaat ja kelaat niitä. Keskustele jonkun kanssa niistä, niin et tukehdu niihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuso kirjoitti:

Onko miehillä fantasioita ja millaisia? Olisi mielenkiintoista tietää.
Kertokaa kuvitteletteko toisesta naisesta kenties toisesta miehesta naisenne kanssa vaiko ryhmästä jne. Kiihotutteko tällaisista ajatuksista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu