Tässä salaisuus.
Elän pelkillä raaoilla kananmunilla. Juon niitä aamulla ja illalla. En syö mitään. Päivät käytän kaljaa juoden. Pieruja on sit kiva haistella pitkin päivää ja jättää niitä leijumaan eri paikkoihin, kauppojen käytäville, hisseihin jne. Muutkin saa nauttia.
Muita kenen pierut tuoksuu hyvältä?
(Ps. On lääketieteellinen fakta et omien pierujen kuuluu haista hyvältä, silloin elimmistö on kunnossa. Akuutista opittua).
Hajua riittää
2
174
Vastaukset
- Anonyymi
Juu.
- Anonyymi
Voi kun se jäisikin tuohon. Mulla oli taas tiliote kostuteltu auki tuli 3 samanlaista postin kirjettä joista tiliotteessa oli sitkeä liima aukaisupinta rypyllä. Nyt sinulle HOMO joka tykkäät imeä toista mestä tehkää keskenänne palveluksia jättäkää hetero miehet rauhaan ja käykää pesulla sotkujenne jälkeen. Raamatun mukaan HOMOTTELU on syntiä joten pysykää saatana kirkossanne ja keskittykää toisiinne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3383433Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4693140- 712150
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401620Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1951495- 1051233
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751212Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1711172Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121127K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81085