Trollaus on jokapäiväistä

Vaalien alla Perussuomalaisten näkemys näyttää olevan, että hyökkäävyys on voittava taktiikka, asiantuntija sanoo. Perussuomalaisten trollitehdas pyörii taas täysillä.
10107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tuo on kyllä totta. Uskomatonta roskaa päivät pitkät.

Äänestä
  • Persutrollit saavat siitä korvauksen.

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Persutrollit saavat siitä korvauksen.

    Kremlistä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kremlistä.

    Perussuomalaisten puoluetuesta osa menee Persutrolleille.

    Ajatelkaa tosiaankin uudelleen jos aiotte vielä äänestää Riikka Purraa ja Perussuomalaisia 👎

    Äänestä

Ihan sama. Luottamus on mennyt. Ei ne Suomelle mitään hyvää tahdo.

Äänestä

Just niinse on. Tämä hallitus ei vieläkään tajua, että rahaa sataa taivaasta, ja siksi sitä pitää jakaa ensin muille ja sitten omille leipäjonoseisojille. Myös poskisuudelmien jakaminen sodasta kärsivien johtajalle on unohtunut.
Jopa tanssirytkytys boolimaljan ympärillä on unohtunut, siksi nykyinen hallitus ei saa mitään aikaan. Kyllä ensvaaleissa pistämme paremaksi!

Äänestä

Valtiovarainministeri Riikka Purra ajoi itselleen ja suurituloisille tuhansien eurojen verohelpotukset heti valtaan päästyään 😨😨😨

Eikö kaikki osallistukkaan talkoisiin?

Matalapalkkaiset perheet saivat neuvon tinkiä lasten harrastuksista.

Äänestä

Ei onnistu vaalivalhe petosjytky Aatun opein enää .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaalien alla Perussuomalaisten näkemys näyttää olevan, että hyökkäävyys on voittava taktiikka, asiantuntija sanoo. Perussuomalaisten trollitehdas pyörii taas täysillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu