Ehtikö joku katsoa?

Ehtikö joku katsoa illalla hautajaisten uusista trendeistä? Minä en, mutta toukokuuhun saakka on aikaa.
https://areena.yle.fi/1-72268048
6134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oliko Ylikoski asiantuntijana, Pro Seremoniat?

Äänestä
  • Ei, ohjelma koskee Ruotsia.

    Äänestä

  • jori.mantysalo kirjoitti:

    Ei, ohjelma koskee Ruotsia.

    Kuolema koskee kaikkia.

    Äänestä

Ei komukka Ylikoskea tunneta Ruotsissa?

Äänestä

Hyvä ohjelma. Kannattaa katsoa. Raikkaita ajatuksia ilman offensiivista räyhäämistä ja jääräpäistä oikeassa olemista.

Äänestä
  • Liian lepsua oli. Ketään ei pilkattu eikä syyllistetty.
    Muistanko oikein että ruotsissa siviilihautajaiset maksaa enemmän kuin kirkolliset?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ehtikö joku katsoa illalla hautajaisten uusista trendeistä? Minä en, mutta toukokuuhun saakka on aikaa.
https://areena.yle.fi/1-72268048

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu