Milloin persut maalaavat naamansa oranssiksi, esikuvansa Trumpin tapaan? Eihän valkoisella naamalla persuilu ole uskottavaa.
Milloin persut maalaavat naamansa oranssiksi?
Anonyymi-ap
25258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Monella niistä on ruskia naama .
Eli kannattaisi pestä välillä?
Punanaamavasut haki ja tiesivät ettei tuomita voi suomessa 20 vuotta vanhoista rikoksista afrikassa, miljoona korvaukset suomelle vasujen hölmöilystä, ja punaiset pylväät hesassa.
https://yle.fi/a/3-11772652
Ja taas siinä persunsaatana pistää mielestään lopetettavaan yleen linkkejä. Eikö teidän valeuutisista löydy yhtään mitään sellasta tietoa jonka voi tarkistaa ? Ketään ei kiinnnosta tuhannen vuoden takaiset linkit johonkin saatanan lipposeen tai ties mihin. Noita ei edes viitti avata kun teikäläiset söi viime viikolla lihaa ja nyt rehuja. Ja niitä mustanaamoja tuntuu löytyvän joka persun kammarista ,niin vastaa kun kysytään saatanan palikka. Maalaatko turpas oranssiksi vai oletko joku Garedewin jälkeläinen ?
Persut ovat onnensa kukkuloilla, rumpetti mainitsi Suomen.
Ovat siksi tavallista hiljaisempi koska vaeltelevat ulkona kädet rinnalla puuskassa mahtinsa lumoissa tarkkaillen taivaanrantaa silmissään ylevä katse (sen normaalin kamelinkatseen sijasta).
Sillä lailla. Persut ja ei tulijoita afrikasta paitsi tietenkin kun ovat oman paskasakin tokeneita.
sinivalkoinen hyökkäysväri , jos sen näet niin pakene suvakki
Ainoa syy paeta persuja on kuvottava paskanhaju.
Persuja osaisi paremmin varoa, jos heillä olisi oranssi naama.
Kyllä persun tunnistaa agressiivisuudesta ja kovasta humalatilasta kera mielialalääkkeet.
Nyt sitä ORANSSIA naamaan ja KELTAISTA tukkaan!
Vaalit on tulossa ja kaikkea.
Petturipersut syytää muovipillejä mereen...
Vasuterroristit tappaa.
https://yle.fi/a/74-20103739
Ja persut uhoaa mutta ei uskalla. Ellei kyseessä ole joku 12 vuotias kakra.
On tässä kiirempiakin hommia meillä persuilla toimeenpantavana. Olemme parhaillaan tatuoimassa veriryhmiämme olkavarteemme jotta tietäisivät minkälaista verta tarttemme kun Suuri Isänmaallinen erikoisoperaatio alkaa.
Toi oli hyvä. SS-sivarit on tarkkoja ettei tule mitään roturistiriitaa.
Trumpilla puskee kokis ulos naamasta, tiettävästi hän juo päivässä 12 tölkkiä Coca-Cola Zeroa.
Tosin Donaldin kieltämättä hieman oudohko kasvojen väri saattaa johtua myös hepatiitistä.
Minusta aloittajan kannattaisi pikimmiten varata aika julkiseen terveydenhoitoon, alkaa nuo hänen satojen aloitustensa sisältö olemaan jo sen verran huolestuttava!!!
Mikä on oranssin ylivallan sormimerkki?
Trumpetti yrittää peittää oranssilla prinsessamaisen helakan vaaleanpunaisen sävyn.
SDP laitavasurit hävis. Laitavasurien naamat entistä punaisempia ja vääntelevät oudosti. Wokettavat vasurit saa häipyä hevon vit- .
Trump piilottaa possunpunaisen ihonsa tekeytymällä porkkanaksi. Aika jännää.
Kas, Breivik saanut näppäimistön käyttöön. #demariviha
Persut ovat suomen porkkanapäitä. Öyhötys sen mukaista.