Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ilman seksiä!

Olen 68 vuotias mies. Kovasti tekisi mieli naista.
Vaimoni on sairas ,olen hänen omaishoitaja. Seksiä saisin harraastaa hänen luvallaan.
Löytyykö plus 50 tyttöä seksi seuraksi ja vaikkapa ystäväksi?
1185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos täältä löydät jonkun tosissaan olevan ihmisen niin kannattaa pistää lotto vetämään.
Mutta jos menet baariin, olet kohtelias, avoin ja sosiaalinen niin hyvinkin voit löytää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen 68 vuotias mies. Kovasti tekisi mieli naista.
Vaimoni on sairas ,olen hänen omaishoitaja. Seksiä saisin harraastaa hänen luvallaan.
Löytyykö plus 50 tyttöä seksi seuraksi ja vaikkapa ystäväksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu