Tulis maailmanloppu

Ilmastonmmutosmeteori iskis ennenkuin Putin ehtii Suomen kaapata felonpetos Trumpin johdolla.
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tapa itsesi, silloin se tulee

Äänestä
  • Oletkin yhtä raivopää kuin Trumputin

    Äänestä

Suomelle ei Natosta ole mitään hyötyä, koska Nato ei viitsi edes Kemira Bidenin tilannetta hoitaa mitenkään. Ukrainan haave Nato-jäsenyydestä on täysin järjetön. Nato-jäsenyyskin on niille neukuille vain Minna-vaimon laskutussysteemi. Järjestönä ihan nolla-tasoa suomalaisen kannalta. Suomi eroaa nyt Natosta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ilmastonmmutosmeteori iskis ennenkuin Putin ehtii Suomen kaapata felonpetos Trumpin johdolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu