rutkasti rahaa ja mitään eivät saa aikaan!!
Länsimaiden kokouksiin menee
Anonyymi-ap
17199
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
100000000000000000000000000000000...
Aivan samaa mieltä.. vellihousuja kaikki..eivät uskalla tehda mitään..Kohta on.myöhäistä kun paskst on housuissa
Woke on pilannut euroopan.
EU on pilannut euroopan
Lakot
Siis ihan kuin nämä Martinin aikana alkaneet ilmasto kokoukset!
Palestiinaankin on mennyt 10 miljardia laihoin tuloksin. Eiköhän lähetä YK.n käpyttelemään. Käytetään nekin rahat kotimaassa.
Ei sentään työttömille tai sähköautojen tolppiin tai let Karu saloihin
Mikä on
käpyttely
Let
Karu salat
Oletko humalassa ?
Eivät saa, mutta ovat kaikkensa tehneet ja antaneet omasta mielestään.
Sillehän eivät mahda itse mitään että kaikki ovat eri mieltä kuin itse on kuinka asiat hoidetaan , ja itse on eri muiden kanssa kuinka asiat hoidetaan kuntoon.
Palkkioista tästäkin työstä ollaan sitten taas aivan liikuttavan yksimielisiä, varsinkin siitä että ne ovat liian pieniä, että korotuspaineita on. Niinpä valitaan omasta joukosta riippumaton työryhmä hoitamaan tämä edes kuntoon.
Juhlimaan niihin mennään! Voi siellä jonkun kokouksen pitää ja sitten lopuksi aikaa hauskanpitoon. Moniin kokouspaikkojen hotelleihin on palkattu viihdyttäjät saataville!
Kokousväki on varmaan melko uupuneita kotiin palatessaan.
.
Lopputili koko YK lafkasta. Joskus perustetaan kansainyhteisö mutta ei ainakaan vähään aikaan kun on nähty mitä se todellisuudessa on.
Pelkkää patsatelua noi ns kokoukset vois hoitaa etänä ja kun mitään ei saada aikaan niin ne on muutenkin turhia Putin ja Trump voivat päättää asioista sillä sekunnilla ilman kuukusien kokoustamisia
Mutta Ukrainaa me tuetaan niin kauan kuin tarve vaatii!!!!!!!!
Ja nyt minä juon kahvia!
Ja tarve vaatii piiitkääään.
Puten kaviaarin menee liikaa rahaa,,bunkkerin kaviaarivaranto on jo vähissä
Väiski lähti sotimaan puolesta Elmerin porkkanamaan