Musk kehittää järjestelmää

Oletteko seuranneet, kuinka pitkällä Neuralink on jo ihmisen "sähköistämisessä" neuro implanttien avulla.
Toki pohja asia myydään hienona esim halvaantuneiden hermojärjestelmän uutena korjaus mahdollisuutena.
Raamatun teksti on osunut jälleen kohdalleen, vaikka tietysti profeetat ovat nähneet asiat hyvin yksinkertaisen kulttuurin aikakauden silmin ja heillä on ollut ns vaatimattomat lauseet käytössään nykykieleen verrattuna mutta asia on selväksi tullut pedonmerkin järjestelmästä ja muusta hallinta mekanismista jossa ihmiset ovat kuin karjaa.
Pahinta lienee, että ihmiset itse omalla välinpitämättömyydellään myyvät itsensä päivä päivältä syvemmälle järjestelmälle ja siitä ei ole kaupunki asukkailla etenkin mitään poispääsyä.
Aika lähenee.

4

204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No tämäpä on ihanata kerrassaan.🔋⚡️⚡️

    • Trump ja yhdistyneet tulevaisuuden järjestelmien kehittäjät ovat sellainen koalitio mikä esim tulevaisuudessa voi olla juuri se mikä tuo täydellisen raanatullisen järjestelmän esiin.
      Nyt sitten kysymys kristityille, että kun me oikeasti olemme pedon ajassa niin kuinka meinaatte pärjätä.

      • Anonyymi

        Minä luotan Jumalaan ja turvaan Jeesukseen.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Minä luotan Jumalaan ja turvaan Jeesukseen.

        Se on nro 1.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      66
      2198
    2. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1823
    3. Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...

      Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.
      Maailman menoa
      171
      1440
    4. Viulu vaiennut

      Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣
      Suomussalmi
      21
      1414
    5. Kyllä tekee kipeää

      Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬
      Ikävä
      21
      1054
    6. Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.

      Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      1049
    7. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      158
      1015
    8. Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.

      Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä
      Maailman menoa
      101
      1008
    9. En mä tiedä mitä tapahtuu

      siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.
      Ikävä
      9
      892
    10. Luotatko kaivattuusi?

      Jos et, mistä kiikastaa?
      Ikävä
      73
      872
    Aihe