Pitkästä aikaa. Ja kun sinussa on aina ollut jotakin, mikä vetää puoleensa, niin jäi vaivaamaan että miten tästä selvän voisi ottaa. Tilanne kun on, ettei varmaan sattumalta tulla koskaan otollisemmissa olosuhteissa tapaamaan... Tänne siis hakuammuntana ja intuition johdattamana päädyin kokeilemaan, josko ajatukset siellä samat.
Vastaukset 11
- Anonyymi
Sano nyt edes onko mikä Suomen osa kyseessä -eipä se intuitiokaan ihmeisiin pysty 😊
- Anonyymi
Kymenlaaksossahan sitä oltiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kymenlaaksossahan sitä oltiin.
Kotkassa?
- Anonyymi
Oltaisiinko törmätty kaupan sisään tuloaukon lähettyvillä
- Anonyymi
Ja Haminassa
- Anonyymi
Ei ollut Haminassa eikä kaupassa kohtaaminen.
- Anonyymi
Varmaan hyvä tarkentaa, tapahtui siis Kouvolassa.
- Anonyymi
Onko postinro 90**0?
- Anonyymi
Kouvolassa postinumerot alkaa nelosella..?
- Anonyymi
509
- Anonyymi
Oikea postinumero on 45100.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051730
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä441237Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23980Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS44903Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita172829Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13780Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201713- 46699
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?14672Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40626