Kuvitellaan tilanne, että baarissa, netissä tai missä vaan törmäätte naiseen, joka on halukas panemaan kanssasi. Mutta itseäsi ei juurikaan tämä nainen sytytä. Saanti olisi kuitenkin varma, niin miten teet? Annatko mennä vaan enempää miettimättä ja saat kokemuslaariisi uuden kaadon vaikka vähän jopa inhottaisikin. Vai jätätkö väliin ja katse kohti muita naisia vaikkei seuraavasta mahdollisesta panosta ole takeita.
Itse valitsen nykyisen jälkimmäisen eli katse kohti uutta vaikka tiedossa olisikin loputtoman pitkä odotus jostakin paremmasta.
Itse valitsen nykyisen jälkimmäisen eli katse kohti uutta vaikka tiedossa olisikin loputtoman pitkä odotus jostakin paremmasta.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Eikös isossa kirjassakin tuosta ole ohjeistusta.
Nuorempana olin valmis panemaan muita kuin kaverien vaimoja.
Nykyään olen pannut jopa muutaman kaverin vaimoa.
Jos nainen tarjoaa itseään on vaikea kieltäytyä.
Tapasin työpaikkani loppusiivoajan paikallisessa ja meillä meni hyvin niin päätettiin mennä työpaikalle tutustumaan.
Nainen oli mielissään kun pantiin tosi usein yön aikana.
Meni 2 päivää niin edellisen naisen työpari sanoi minulle että hän haluaisi minut yöksi heille kun oma mies ei ole kotona ja panettaa.