Onko kukaan käynyt syömässä lähiaikoina? Aikamoisen vatsapöpön sain. Onko sattumaa vai olikohan ruuassa jotain? Muilla vastaavia kokemuksia? Ravintola ei vastannut.
Ravintola peuran plörö
17
434
Vastaukset
- Anonyymi
Samoja kokemuksia kuukauden takaa, huomasin että tarjoilija näpytteli kassaa ja korjasi hiuksiaan vaihtamatta kumihanskoja, mielestäni epähygieenistä. Toki mitä tämän tasoiselta paikalta voikaan odottaa.
- Anonyymi
Paikka on nykyään mielestäni huonompi. Karaoken laatu on huonontunut ja asiakaspalvelun taso. Harvoin näkee hymyilevaa kasvoa tiskin toisella puolella.
- Anonyymi
Mun mielestä hyvä paikka silloin kun tahtoo vetää lärvit,en syö silloin mitään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mun mielestä hyvä paikka silloin kun tahtoo vetää lärvit,en syö silloin mitään.
Joo ei varmaan kannata jos tulee paskatauti
- Anonyymi
Nyt kyl oot erehtynyt paikassa.
- Anonyymi
Hyviä ruokia ei mitään vatsapöpöjä tullu joka viikonloppu oon syöny siellä. Mukava henkilökunta toisin kuin viimevuoden puolella .
- Anonyymi
Taitaa BMI:iisi olla valitettavan suurinumero, jos joka viikonloppu nautit rasvakeitin antimista.
- Anonyymi
Taidat olla syönyt kotonasi Salen alesta ostettuja vanhoja paskoja ja siitä mennyt masu kuralle.
- Anonyymi
Myydäänkö salessa paskaa? Tarvitsisin lannoitteksi.
- Anonyymi
Täällä paikassa ei ainakaan toteudu vaitiolovelvollisuus, tietääkö joku paikkaa mihin ilmoittaa tälläisistä? Avi?
- Anonyymi
Ei ny baarissa mikään vaitiolo velvollisuus ole .
Voi hyvänen aika
- Anonyymi
Tikka oli Tikka. Tikka takaisin. Tosin Tikka ei voi olla Tikka ilman vanhoja Tikan kantapeikkoja ja suurin osa niistä kasvaa horsmaa
- Anonyymi
Ne on menneitä ne. Oli aikoja ne. Tikka ja Kapon baari. :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ne on menneitä ne. Oli aikoja ne. Tikka ja Kapon baari. :)
Samalla lailla nykyjuopot kuolee alle 50 vuotiaina ,mieti sitä jos haikailet menneitä juopporetkuja miten itsesi käy .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samalla lailla nykyjuopot kuolee alle 50 vuotiaina ,mieti sitä jos haikailet menneitä juopporetkuja miten itsesi käy .
Onko siellä nykyään pupiruusuja jotka lähtee mukaan yhtä helposti kuin Tikkapupin aikaan ne pari ruusua jotka kuului vakikalustoon.
- Anonyymi
https://www.youtube.com/watch?v=FnA6NlRRxNw Pitäiskö tätä uuttakin alkaa sponsoroimaan. On siinä kiinteistössä tullut nieltyä hyvän Merun hinta mennen tullen.
- Anonyymi
Ainakin uuden Farmarimallisen E 220 mersun hinta mennyt paikalliseen ja sitten tuli stoppi kun ei kiitosta saanut sijoituksestaan paikallisen yrityksen hengissäpitämiseen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Zelenskyi ei suostunut nöyrtymään Trumpin ja Vancen edessä, siksi meni pieleen
Trumppia täytyy imarrella, silloin homma toimii aina. Tähän Zelenskyi ei suostunut.6565210Harmi että
Pidät niin vastenmielisenä. Olen minäkin välissä ollut ihan kamala sinulle ja ihmetellyt miten voit minusta tykätä. Se o202315- 1031504
- 931447
Trump näytti slipoveri-ukolle kaapin paikan!
Slipoveri-ukko Ukrainan presidentti Volodimir Selenskyi meni tapaamaan valkoiseen taloon Trumppia ilman kunnon tuliaisia2051414En rehellisesti usko et oisit
Sekuntiakaan oikeasti mua kaivannut. Tai edes miettinyt miten mulla menee. Jotenkin todennäköisesti hyödyt tästäkin jos231396Nainen, olet jotenkin lumoava
Katselen kauneuttasi kuin kuuta, sen loistoa pimeässä. Sen kaunis valo on kaunista sekä herkkää ja lumoavaa. Olet naisel681145Näin sinusta taas unta!
Unessa olin pakahtuneesti rakastunut sinuun. Olimme vanhassa talossa jossa oli yläkerran huoneissa pyöreät ikkunat. Pöly81100- 721027
Kun Zele jenkeissä kävi
Enää ei Zele saanutkaan miljardeja ilmaista rahaa niin helposti. Läksyttivät oikein kunnolla pientä miestä ja joutui poi2671025