Trumpilla ja Putinilla sama ongelma

Eivät taatusti saisi naista ostamatta.
677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Trump lienee Venäjällä ollessaan käynyt runsaasti huorissa!

Putin kiristää!

Äänestä

Siis mitäs ihmettä...ei kai noi nyt mene baaritiskille notkumaan Suomalaisen turaanin tavoin vaan ostavat mieleisensä. Halooooo

Äänestä
  • Mieleisensä? Miksi Melania on synkkä kuin myrsky-yö vaikka on ostettu?

    Äänestä

Trump on niin susiruma, että varmasti ei saa naista muulla, kuin rahalla.

Äänestä

Mene hoitoon, sulla viiraa pahasti.

Äänestä

Persuilla ongelma on paljon pahempi, sossusta saamansa rahat riittävät tuskin jokapäiväiseen keskiolueeseen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eivät taatusti saisi naista ostamatta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu