Suomen kansalaisuuden hakeminen Trumppi

Ei ole Tanskassa näin järjenvastaista .Eli mitä kokenunut Tanskassa
Upea kaupunki kauniita tyttöjä laumoittain . Ja kunnon terveyden hoito kaikille omille kansalaisillle . Suomi muu maa Tussulle ei tämä käynyt .
4117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Trumpilla seisoo järki ?

Äänestä

Ei tää Suomen sanan vaputeen sovi .

Äänestä

Menen Tanskaan as vaunun kaa . En näe sielllä lihavettuja naisten pehvoja . Vaan pelkästään luomuja

Äänestä

JA KAIKKI TÄHÄN LIITTYVÄT KOMMETIT POISTETTI ? HÄPEÄISITTE EDES !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei ole Tanskassa näin järjenvastaista .Eli mitä kokenunut Tanskassa
Upea kaupunki kauniita tyttöjä laumoittain . Ja kunnon terveyden hoito kaikille omille kansalaisillle . Suomi muu maa Tussulle ei tämä käynyt .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu