Menee kuin sika vatukossa, pysähtyy välillä hemputtamaan.

Elon ja Purra samoilla hemputuksilla mennään.
3156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Purran hemputus täällä.

Äänestä

Vihervassut tajuatteko, mitä tarkoittaa, kun Jeesus sanoi täsmälleen näille päiville, "ETTÄ TEHKÄÄ PARANNUS, NIIN MINÄ TEEN MAANNE JÄLLEEN TERVEEKSI"?
Kun itse olette tunaroineet joka ikisen asian aivan hornan tunkioksi.

Äänestä
  • Persut, Sanna taisi unohtua.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elon ja Purra samoilla hemputuksilla mennään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu