Galluppia

Millaista on deittailu lapualla, jossa miehiä on paljon enemmän kuin naisia?
7225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oletko deittailemassa miehiä vai naisia?

Äänestä

Nössölle käy kaikki, myös vierailu navetassa.

Äänestä

Hyvin saa mies seuraa Terv Arska

Äänestä

Miehillä myös tiukemmat reiät, naisten omat kaikki aivan loppuun ajettuja.

Äänestä

Lapua kirjoitetaan aina isolla alkukirjaimella ,,oletko käynyt ollenkaan kouluja ?

Äänestä

Täällä on miesten aukot jo niin isot että huhuissa on perää

Äänestä
Aloittaja

Kysyin ja sain homppeli vastauksia

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Lapuan-nössö kirjoitti:

Millaista on deittailu lapualla, jossa miehiä on paljon enemmän kuin naisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu