En ole tavannut ketään muuta naista joka pakottaa ihmiset ihailemaan 27 v itseään. Hän on kyllä kaunis mutta. nin olin minäkin 50v sitten. Päivi pyrkii julkisuuteen joka raosta ja tunkee esille.
Päivi Räsänen esittelee 40v vanhoja kuviaan
Anonyymi-ap
6124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Päivi on julkisuuden hlö. Oli sisaministeri
Onneksi "oli" eikä ole enää...
Miten niin pyrkii? Vähemmän hän nyt on julkisuudessa kuin männä vuosina ja silloinkin syy on aina ollut liberaalien tahojen loukkaantuminen. Liberaalit näitä kohuja tekee.
Narsismi on oleellinen osa uskontoa - eihän se muuten tuntuisi niin mukavalta, että Jeesus on kidutettu kuoliaaksi vain minun vuokseni.
Eihän Räsänen nykymittapuun mukaan ole tehnyt mitään pahaa. Ei tehnyt kansanmurhaa eikä fallostellut.
Joskuss oltiin niin suvaisemattomia että Räsästä herjattiin.
Nyt on puhdas kuin pulmunen.
Hauska kirjoitus. Varsinkin tuon "niin olin minäkin..." Kovia on joutunut kokemaan, joten ihan hyvä, että uudelleen uskaltautuu julkisuuden valokeilaan. Vahva ja rohkea persoona. Voimia aloittajalle kuin Päivillekin!